Drama mezi Sašou a Šeříkem. V seriálu Modrý kód docent téměř zkolabuje přímo při operaci

Docent Šeřík Saše od začátku moc nesedl. Nyní se při operaci navíc stane nečekaná věc. Saša kolegu sice podrží, požaduje ale po Bojanovi jeho propuštění… Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.

Když jej nedávno Saša přistihla ve slabé chvilce, vymluvil se docent Šeřík na to, že se nestačil najíst. Nyní se mu ale podobná epizoda stane na sále přímo během operace, kdy málem zkolabuje. Celé situaci navíc zpovzdálí přihlíží Kamil Prchlík, který jen čeká na to, aby si na urgentním příjmu našel důvod k tomu dělat problémy.

Saša Šeříka pošle od zákroku pryč, nicméně po operaci se ho otevřeně zeptá, co se to vlastně na sále stalo. Jeho odpověď jí vyrazí dech. Tady už totiž podle Saši nejde ani o Prchlíka, ale o zdraví pacientů…

Sledujte to ve videu:

Bohužel kolapsu si všimne i Kamil Prchlík, který chce samozřejmě celou záležitost řešit. Jak se Saša zachová?

Jaké lékařské případy se budou na urgentu řešit? Například žena ve vyšším stupni těhotenství, která pravděpodobně prodělává plané neštovice, které ale zároveň nebudou to jediné, co jí činí zdravotní obtíže. Na urgentní příjem přiváží záchranka také dva muže, kteří se poprali. Jak původně líčí, narazili na agresivní partičku mladíků, ve finále se ale ukáže, že pravda je úplně někde jinde… Adam bude řešit nevysvětlitelné podchlazení muže, kterého záchranáři přivážejí z jeho bytu.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Michal s Mery řeší, co udělat s Honzou. Vypadá to totiž, že to Michalova kamarádka sama nezvládá. Michalovi se konečně podaří přemluvit ji, aby mu vysvětlila, co se vlastně v Súdánu stalo. Nic hezké to není:

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.