Za sebe bych rozhodl jinak, říká o výpovědi Kotka v Mordpartě Jiří Bábek

Mordparta II – Proč dostal Kája výpověď?

Herec Jiří Bábek v seriálu Mordparta v první sérii šéfuje Jiřímu Bartoškovi a Vojtovi Kotkovi. Na konci první série musel nejmladšímu členovi Mordparty dát výpověď. Zeptali jsme se Jiřího Bábka, proč výpověď dostal zrovna Kája. A jak by se rozhodl sám herec?

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Celou první sérii Mordparty tvůrci seriálu napínali diváky, kdo dostane vyhazov v policejním oddělení. Šéf Mordparty (Jiří Bábek) dostal od svých nadřízených nůž na krk. Někdo musel z kola ven. Černý Petr padl na nejmladšího člena Káju Plíhala.

Rozhodnutí však Kájovi totálně změnilo život, dopady ze ztráty zaměstnání můžete sledovat ještě teď ve druhé sérii. Kája musel prodat svůj milovaný hausbót a jeho bývalý šéf mu nabízí bydlení v karavanu. Kája přijme.

Měl jít Colombo

Zeptali jsme se herce a ředitele Komorní činohry v Praze, co si o rozhodnutí své postavy myslí. Rozhodl by se jinak? Jiří Bábek přiznal, že důvody vyhazovu Káji byly jasné (Kája je od přírody rebel, ale také nejmladší a bez závazků – na rozdíl od ostatních členů Mordparty), zároveň by on sám dal padáka muži, který se na důchod těší jako na smilování. Colombo by byl podle něj nejlepší adept.

Podívejte se na rozhovor.

Co uvidíte v druhém dílu Mordparty II?

Připomeňte si, co se stalo v 1. sérii Mordparty. Máme pro vás sestřih všech důležitých událostí.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek
Štítky vojta kotek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.