David našel snímek z ultrazvuku Mery! Další překvapení v seriálu Sestřičky?

Sestřičky-(54) - David našel ultrazvuk

Snímek z ultrazvuku už stál v seriálu Sestřičky za prozrazením Laury, teď dostane do nesnáze také Mery. Jak z ní vyvázne? Podívejte se v exkluzivní ukázce, co se přihodí.

Vypadá to, že ultrazvuky dokážou pořádně zkomplikovat život. V seriálu Sestřičky si před pár týdny Laura zničila svůj vztah s Matym. Předstírala, že je těhotná, opatřila si dokonce falešný ultrazvuk a ten pak vedl k jejímu odhalení.

Mimochodem, historie používání ultrazvuku v těhotenství není tak stará. Běžně se začal používat až v osmdesátých letech minulého století. „Objev ultrazvukové diagnostiky v porodnictví byl jedním z největších objevů nejen minulého století, ale i v dějinách lidstva,“ říká profesor gynekologie Pavel Calda, předseda České společnosti pro ultrazvuk v gynekologii a porodnictví ČLS JEP pro časopis Maminka. „Doslova otevřel okno do těhotné dělohy. Ultrazvuková diagnostika je v kvalifikovaných a zkušených rukou nenahraditelným, bezpečným a cenným pomocníkem.“

Čtěte také: Sono, RTG, MR, CT: Víte, co vás tam čeká?

Teď je těhotná Mery, což její lékař přirovnal k zázraku – původně to vypadalo, že vůbec mít miminko nemůže. Také ona má k dispozici snímek z ultrazvuku, ten černobílý obrázek, který si nastávající maminky tak hýčkají. Jenže... Když nevíte, s kým dítě čekáte (a to je Meryn případ), tak je hodně nerozumné nechat ho ležet na stole v kanceláři, kam kolegové nosí různé podklady a přístup má každý. Včetně jednoho z potenciálních otců, kterému Mery ani nezamýšlela o miminku říci.

David Hofbauer našel ultrazvuk Mery

Co se teď bude dít? Lekne se a bude dělat, jakoby nic? I tak by mohla jeho reakce vypadat? Nebo použije těhotenství jako další zbraň, jak Mery získat celou pro sebe?

Další díl seriálu Sestřičky bude pořádně napínavý. Dívejte se na Primě v pondělí od 20:15


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.