Seriály a filmy

1. června 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: nezadaný hokejista, sedmilhářky a vábič zvěře

V dalším dílu Show Jana Krause se představí hokejová legenda Dominik Hašek, herečky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká a vábič zvěře Petr Joo. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. června ve 21.35 na Primě.

Prvním, kdo dnes večer přijde za bouřlivého potlesku pobavit diváky, je světová hokejová hvězda Dominátor neboli Dominik Hašek, který ač v hokejovém důchodu, dění ve sportu samozřejmě stále bedlivě sleduje. „Z naší hry na letošním MS jsem měl dobrý pocit, kluci vůbec nehráli špatně. Já jsem byl jedním z těch ,expertů‘, kteří od tohoto mužstva mnoho nečekali, dokonce jsem tipoval, že hned první zápas prohrajeme, což jsem byl naprosto mimo,“ přiznává legenda, „ale to mě vůbec nevadilo. A nejenom proti Rusům, kluci pokračovali ve výborných výkonech. No, bohužel všichni víme, jak to skončilo. Ten jeden zápas byl nakonec rozhodující a kluci jeli smutně domů.“ Nebyl by to ovšem Jan Kraus, kdyby se nezeptal Dominika na jeho soukromý život, který se v minulosti propíral ve všech bulvárních novinách. „Soukromě jsem spokojený. V posledních letech se mi změnil život. Co se stalo, to se stalo. Nechci zacházet do detailů, ale nyní žiju bez partnerky, žiju v přírodě, s pejskem, s krásným anglickým setrem,“ zpovídá se ze své osobní situace Dominik Hašek.

Dalšími hosty jsou mladé herečky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká, kterým aktuálně vyšla kniha Sedmilhářky, vzniknuvší na základě blogu, který obě herečky společně píšou. „Teď jsme měly malou pauzu, ale chystáme se zase psát,“ upřesňují autorky, jejichž blog je psaný formou dopisů, které adresuje jedna druhé. „Já se sebemrskám a používám sprostý slova,“ říká o svém stylu psaní Berenika, zatímco Marika je na opačném pólu: „Já mám na starosti takovou tu slušnější, mateřskou část blogu.“ Témata blogů prý vycházejí především z jejich bohatého soukromého života, takže čtenáři, kteří by očekávali nějaké střípky ze světa showbyznysu, by mohli být zklamaní. „My máme asi stejně pestrý život jako tady Dominik, akorát nemáme toho pejska,“ říkají svorně herečky, které mají s Dominikem očividně společného daleko více.

Posledním hostem dnešního večera je Petr Joo, muž s nejen zajímavým jménem, ale také se zajímavým životním příběhem – bývalý baleťák, který žil a pracoval dlouhá léta v Německu, svou taneční kariéru však musel ukončit kvůli těžké borelióze. Dnes pracuje v hodně netradičním oboru – vábení zvěře. „Moje jméno je maďarského původu a joo znamená v maďarštině dobrý,“ říká o svém neobvyklém jméně Petr, který je vzdáleně spřízněn s principálem cirkusu Joo. Pan Joo si do pořadu přinesl hned několik nástrojů, které pro své povolání využívá, a vyluzování zvuků, ale i pantomimické vábení nechá vyzkoušet i samotného moderátora. Ten má ovšem navíc pro svého hosta připravenou skutečnou lahůdku, na které může předvést své umění vábení – kamerunskou ovci a puštíka obecného. A protože tato nádherná ovečka dosud neměla jméno, dostane se jí dnes večer i křtu.

Jaké jméno pro ni Jan Kraus vymyslí? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v pořadu Show Jana Krause na Primě!

Podívejte se na fotogalerii z natáčení

moderátor nového pořadu Comedy Club, který startuje 25.dubna na Prima Comedy Centra

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.