Takto si vedli další tátové na plný úvazek. Pusťte si celý 3. díl na Primě PLAY

Kdo nestihl sledovat pondělní díl oblíbené reality show Táta na plný úvazek v televizi, může si ho nyní celý přehrát online. Najdete ho hned v úvodu. Představily se v něm další dvě sympatické rodiny, žijící poblíž Prahy.

Tátovi z té první je teprve třiadvacet let a ještě studuje – tělovýchovu. Ve druhé rodině už manželé nežijí spolu a děti mají ve střídavé péči.

Co se stane, když maminky přenechají děti i dům svým partnerům a vyrazí na dámskou jízdu k moři? Celou domácnost musí zvládnout tátové.

To opravdu není hračka! Aby tuto zkoušku zvládli muži se ctí, museli se z nich stát tátové na plný úvazek.

Sledujte show Táta na plný úvazek také na webu Prima PLAY. Najdete tam i vystřižené vtipné scény.

Kdo byl kdo ve 3. dílu show Táta na plný úvazek:

Sehraní rodiče. I po rozvodu

Bývalý manažer reklamní agentury Igor Petrovics (47) a majitelka bio pekárny Antonie Kolingerová (30) jsou rozvedeni a své děti Viliama Igora (5) a Viktorii (4) mají ve střídavé péči.

Oba rodiče jsou ale tak starostliví, že se o děti střídají po dvou dnech. Celý týden je Igor sám v péči ještě neměl. Po rozvodu bydlí tento táta v podnájmu v Českém Brodě. Bez partnerky.

Antonie žije u svých rodičů ve vesnici Bříství. Ještě v době trvání manželství si pořídili statek k rekonstrukci, na kterém nyní Igor pracuje.

Kouklíkovi: Rodiči ve dvaceti

David (23) a Klára (24) Kouklíkovi bydlí v Horních Počernicích. Původně neplánovali mít děti už při škole, ale dnes jsou za své dcery – Terezku (3) a Elizabeth (9 měsíců) rádi. David studuje fakultu tělovýchovy a sportu a jeho velkou vášní je kolo. Při studiu zvládá ještě práci fitness trenéra a opraváře kol. To vše, aby svou mladou rodinu zajistil.

Doma tak moc často nebývá. Jeho manželka Klára si přeje, aby si po dobu její nepřítomnosti našel svou cestu.

Oba tatínci vědí, že aby neposedné děti z bytu neudělaly kůlničku na dříví, je třeba vzít je ven. Igor si s dětmi vyjede na koních. Proč se to ale Vildovi nelíbí? David zas potřebuje každý den trénovat na kole. Dá se to zvládnout s dvěma dětmi? Jen vypravit se z domu mu trvá 2 hodiny. Už tak náročný den zkomplikuje navíc nečekaná nemoc. Jako by se na obou stranách děti domluvily – Vilda i Terezka mají shodně teplotu 38,8 °C. Společný výlet obou rodin se tak zdá být v nedohlednu.

Podařilo se Igorovi vzít děti ještě do skanzenu, kde jim chtěl ukázat vesnickou architekturu, kterou má rád? Řádil v zooparku jenom David? A stihl vyrobit kuchyňku pro Terezku, jak slíbil Kláře? Sledujte nyní na Primě PLAY.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.