VIDEO: Best of komisař Beran

S detektivním seriálem V.I.P. vraždy se zrodil nový hrdina – mladý, pohledný a vtipný komisař Beran (Patrik Děrgel). Jeho případy i osudy jste mohli sledovat celkem 15 nedělních večerů. Připomeňte si svého oblíbence ještě ve vybraných článcích a na VIDEÍCH níže.

Mladý a sebevědomý vrchní komisař z oddělení vražd je trochu drzý rebel, mladicky urputný a prchlivý, odvážný, ale bez pudu sebezáchovy. Vyniká ve střelbě a v boxu, je přirozeně chytrý, se smyslem pro spravedlnost a morálku, přímý, pracovitý a přemýšlivý, ale také tvrdohlavý.

Ještě více komisaře Berana si můžete užívat při sledování V.I.P. vražd ONLINE na Prima PLAY TADY. Najdete zde všech 15. epizod.

Beran je také obyčejný kluk z paneláku, který vyrůstal bez otce, všechno si musel vydřít svou pílí a houževnatostí, je sportovně založený a zdravě soutěživý. Nedostudoval práva a raději se dal k policii, začínal na protidrogovém oddělení, pak dostal výjimečnou šanci na vraždách.

Patrik Děrgel jako "čumáček" Beran

Když jsme na FB profilu Vražd i toho televize Prima udělali rychlou anketu, který komisař se vám líbí víc, Beran nebo Rex, Beran chlupáče začal válcovat.

Z chvály, kterou na něho pějí hlavně dívky a ženy, vyplývá, čím si něžné pohlaví tento neokoukaný pohledný muž získal. Sestříhali jsme pro všechny příznivce komisaře Tomáše Berana takové VIDEO BEST OF z Berana s top desítkou věcí a vlastností, které na něm ženy milují. Užijte si ho hned v úvodu!

BONUSOVÉ VIDEO Tady jedna prvomájová pusa od pana komisaře:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.