Astročlánky

13. listopadu 2023 06:30

Petra Martišková

Poselství andělů na týden od 13. listopadu: Nedělejte ukvapené závěry a řekněte si o pomoc

Ve vztazích se vyvarujte ukvapených závěrů, zbytečně byste vyvolali hádku. A v práci se nebojte říct si o pomoc. Co dalšího byste měli dělat podle výkladu andělských karet tento týden?

Karta pro tento týden: Čtyřka vody

Čtyřka vody je spojená s emocemi, vnitřním světem, ale také s pocity nudy a nespokojenosti. Přichází čas, kdy je potřeba přehodnotit situaci, ve které se právě teď nacházíte. Ač se vám to může zdát nemožné, řešení je, a dokonce jej máte přímo před očima. Důvěřujte své intuici a vnitřní moudrosti. Vaše pocity a instinkty vám napoví, jak postupovat dál.

V pracovní oblasti se cítíte přehlceni, valí se toho na vás příliš a ze všech stran a vy nabýváte dojmu, že to dlouhodobě nemůžete vydržet. Nebojte se říct si o pomoc a část své práce, pokud je to jen trošku možné, delegujte na druhé. V opačném případě vás práce zavalí na tolik, že vám přestane dělat radost a vy budete nuceni se porozhlédnout po jiné.

Mohlo by vás zajímat: Velký horoskop na listopad: Býky čekají hádky, Raci by se měli víc věnovat rodině

Ve vztazích můžete mít pocit, že jste chyceni do pasti a nevíte, co dělat. Než uděláte ukvapené rozhodnutí, pořádně se nadechněte a dobře si vše promyslete. Dejte pozor na to, abyste se nezaměřovali jen na nedostatky a na to, co nemáte. Když se na situaci podíváte s odstupem, možná zjistíte, že si nevážíte toho, co pro vás partner dělá. Je čas na zamyšlení, sebereflexi a přehodnocení svých priorit. Možná vám uniklo něco, co je důležité pro vaše emocionální blaho.

Nespokojenost se může projevit i v ostatních vztazích, budete přehnaně kritičtí a nepůjdete pro ostré slovo daleko. Ale pamatujte, že jednou vyřčené slovo už nevezmete zpět a můžete někomu tak ublížit, že s vámi přeruší veškeré kontakty. Možná si pak uvědomíte, že nemáte soudit nikoho, dokud jste nešli jeho cestou a v jeho botách.

Jaký bude listopad podle Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky emoce vztah výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.