Astročlánky

10. listopadu 2023 06:30

Petra Martišková

Poselství andělů na víkend od 10. listopadu: Čeká vás odměna i nová láska

Za tvrdou práci přichází zasloužená odměna a spolu s ní také zbrusu nové příležitosti a nabídky. Dařit se vám bude i v lásce. Co dalšího andělské karty pro tento víkend vzkazují?

Karta pro tento víkend: Devítka země

Karta Devítka země je často spojována s energií hojnosti a zemských darů, připomíná, že máte na dosah spoustu možností, které můžete využít ve svůj prospěch. Povzbuzuje vás k tomu, abyste byli vděční za to, co máte, a nepřestávali věřit v to, že v životě existuje hojnost.

Dosáhli jste úspěchu, ve který už jste ani nedoufali. Vaše píle a tvrdá práce bude po zásluze odměněna. Je možné, že vám bude nabídnuto mnohem lukrativnější místo, možné je povýšení i finanční odměna. Sklízíte zasloužené plody své dobré práce. Podělte se o svou radost s ostatními, znásobí se. Přichází k vám také nové příležitosti, máte je doslova na dosah ruky.

Mohlo by vás zajímat: Rodičovství podle horoskopu: Kozorozi jsou moc přísní, Váhy příliš laxní

Poslední dny byly velmi hektické a nyní je čas si dopřát odpočinek. Nebojte se odmítnout pozvání do společnosti a klidně nepřijímejte ani pozvání na rodinný oběd. Potřebujete chvíli pobýt sami nebo se svými nejbližšími, abyste nabrali zpátky ztracené síly. Zkuste se ponořit do svých vlastních myšlenek, možná k vám přijde skvělý nápad. Radost vám bude dělat také zvelebování a zkrášlování vašeho domova.

V partnerských vztazích zavládne klid, pohoda a porozumění. Ti, kteří lásku zatím hledají, mohou potkat svou spřízněnou duši, se kterou se budou cítit skvěle. Ti, kteří už lásku mají, zažijí znovu zažehnutí vášnivé jiskry. Možná se do svého dlouholetého partnera znovu zamilujete. Každopádně se budete po boku svého milovaného cítit skvěle.

Co přináší karty na listopad, si poslechněte v následujícím videu:

Sdílejte článek
Štítky láska energie výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.