Astročlánky

17. listopadu 2023 06:30

Petra Martišková

Poselství andělů na víkend od 17. listopadu: Pozor na nevěru, stála by vás příliš mnoho

Tento víkend budete mít pocit nespokojenosti, budete toužit po změně a ve chvíli, kdy se objeví příležitost, ji využijete, aniž byste mysleli na následky. Jenže nevěra by se mohla provalit a vám by zůstaly jen oči pro pláč. Co dalšího karty vzkazují?

Karta pro tento víkend: Sedmička vzduchu

Karta Sedmička vzduchu symbolizuje špatné načasování, vyhýbání se odpovědnosti i osamělost. Může naznačovat, že právě teď procházíte obdobím, ve kterém čelíte určitým výzvám nebo obtížím. Možná se cítíte, jako byste s sebou vláčeli něco těžkého, nějakou nepříjemnou zátěž, které se nemůžete za žádnou cenu zbavit.

Zkuste se na chvíli zastavit, poodstoupit stranou a prozkoumat celou situaci, kterou řešíte, s odstupem a nadhledem. Možná má vaše dosavadní řešení nějaké mezery, něco, čeho jste si nevšimli a co vám brání v úspěšném dokončení úkolu, případně uzavření jedné životní kapitoly. Pokud si ani tak nevíte rady, zkuste požádat o radu někoho, kdo dané problematice rozumí, nebo někoho, komu na vás opravdu záleží.

Mohlo by vás zajímat: 5 znamení, která v roce 2024 čeká štěstí: Lvům a Střelcům se bude dařit jako nikdy

Pokud vás čeká nějaké zásadní rozhodnutí, nejprve pořádně prozkoumejte všechny detaily, získejte všechny potřebné a dostupné informace a teprve potom se vyslovte. Teď není úplně vhodná doba, abyste něco měnili nebo začínali znovu. Počkejte si na lepší načasování, později uvidíte věci, které jsou vám dosud skryté a díky nimž bude potom vaše rozhodnutí mnohem jednodušší a situace mnohem jasnější.

Ve vztazích pozor na nevěru, jednak budete cítit pokušení vy sami, a také se může provalit nevěra partnera. Pokud jste to byli vy, kdo zklamal, nesnažte se vyhýbat odpovědnosti, pokud šlo o jednorázový úlet a na partnerovi vám záleží, pak tím, že budete házet vinu na všechny kolem, můžete přijít o partnera i jistoty. Tento víkend se raději držte doma, abyste odolali pokušení.

Co vás čeká v listopadu podle mariášových karet?

Sdílejte článek
Štítky nevěra rada výklad karet výklad z karet andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.