Celebrity

6. července 2023 14:10

Josef Šťastna

Pouta z pákistánského vězení vyměnila za prsten. Tereza Hlůšková se bude vdávat

V Pákistánu si prošla peklem, když pykala ve vězení kvůli zásilce heroinu. Po návratu do Česka se ale Tereze Hlůškové docela daří. Pro redakci Prima Ženy prozradila, že je zasnoubená a chystá veselku s fotbalistou Mariánem Kovářem.

Po zatčení v roce 2018 a téměř čtyřech letech v pákistánském vězení se na Terezu Hlůškovou konečně začalo usmívat štěstí. Ihned po návratu zpět do České republiky se z ní stala mediální hvězda a začala rozjíždět kariéru influencerky na Instagramu. A také našla životní lásku, o ruku ji požádal fotbalista Marián Kovář.

„Je to tak, jsem zasnoubená,“ potvrdila redakci žena, která se po návratu z Pákistánu naučila vážit i drobností a přehodnotila svůj přístup k životu a penězům.

Terezu z Pákistánu dostala chyba celníků

Pákistánští celníci českou občanku zadrželi v lednu 2018. Při prohlídce na letišti u ní našli devět kilogramů heroinu. Tereza Hlůšková svou výpověď několikrát změnila, nikdy se ale nepřiznala k tomu, že by drogy převážela úmyslně. Tvrdila například, že do země přijela jako modelka a někdo jí musel drogy do zavazadla podstrčit.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: Tereza H. popsala, jak si vydělávala prostitucí

Po čtyřech letech nekonečných soudních tahanic nakonec bylo na podzim roku 2021 rozhodnuto, že celníci udělali řadu chyb při nakládání s drogami. Soud celníkům například vytýkal, jakým způsobem narkotika převáželi z letiště do laboratoře. Právě díky podezření, že celníci mohli s heroinem postupovat nestandardně, byla Hlůšková nakonec zproštěna všech obvinění a později se mohla vrátit do Česka.

Podívejte se také, jak probíhá obchod s drogami na internetu:

Sdílejte článek
Štítky vězení Instagram heroin věznice Pákistán Česko Tereza Hlůšková zásnuby droga Marián Kovář

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.