Celebrity

25. prosince 2022 21:08

Eliška Reiglová

Tereza Hlůšková poprvé od propuštění oslavila Vánoce v Česku. Strávila je s přítelem

Tereza Hlůšková (26) v posledních letech neměla možnost trávit Vánoce tak, jak byla zvyklá. V roce 2019 byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců v pákistánském vězení, nakonec ho ale opustila už po čtyřech letech poté, co uspěla u odvolacího soudu a byla zproštěna viny. Nyní poprvé po dlouhé době prožívá svátky doma a rovnou s novou láskou po boku.

Pro Terezu Hlůškovou jsou současné svátky po šesti letech prvními Vánocemi se vším všudy. Ačkoliv už ty loňské trávila mimo zdi vězení v Láhauru, stále byla v Pákistánu, který opustila až na jaře. Štědrý den sice nebyl zasněžený, ale užila si ho doma se stromečkem, patřičným jídlem a především po boku přítele Mariána.

První Vánoce mimo vězení

Loňské Vánoce trávila Hlůšková ještě v Pákistánu, ze kterého tou dobou ještě nemohla odcestovat zpět do vlasti. Přesto byla ale nadšená z toho, že je po dlouhé době není nucena trávit v cele a navíc bez člověka, o kterého by se mohla opřít. „První opravdové Vánoce po pěti letech! To byla pecka. Pečení cukroví, poslouchání koled, ryba, bramborový salát a dárky.. a víno! Hoooodně vína,“ napsala na dnes již nefunkčním instagramovém profilu.

Prozradila také, jak trávila svátky ještě za mřížemi. „Každé Vánoce v base jsem domů posílala vlastnoručně vyrobené dárky. Různá přání, napsané knihy, srdíčka na pověšení nebo šperkovnice, vyrobené z krabiček od ubrousků. Fantazii se meze nekladou a je fakt, že nejhezčí dárek je ten od srdce,“ dodala.

Svátky s přítelem

V září letošního roku se Tereza Hlůšková, aktuálně servírka, dala dohromady s přítelem Mariánem. V České republice žije spořádaným a dalo by se říct, že také zcela normálním životem. A právě v tom je jeho kouzlo, obzvlášť po letech strávených v tak nepříjemných podmínkách, jaké vytvářejí zdi věznice v Pákistánu.

Tereza i její přítel se na Štědrý večer slavnostně oblékli a pochlubili se fotografiemi, na kterých oba vypadají maximálně spokojeně. Není divu, letošní svátky jsou pro oba nejen plné klidu a pohody, ale evidentně také lásky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.