Přehlídka Natali Ruden: Zazářily i dámy vyššího věku včetně Milady Karasové

První módní přehlídka letošního roku ukrajinsko-české návrhářky Natali Ruden (52) se konala v krásných prostorech Pražského hradu. V Rothmayerově sále se předvedla spousta známých tváří ze světa módy. Po dlouhé době se ale objevila na mole i legenda československého modelingu Milada Karasová (73).

Přehlídky návrhářky Natali Ruden patří vždy mezi jedny z nejkrásnějších a u veřejnosti i nejoblíbenějších. Ani tentokrát tomu nebylo jinak a na přehlídce bylo k vidění opravdu velké množství známých tváří jak na mole, tak v řadách diváků. Kromě prostor luxusem hýřila i celá kolekce, která byla vytvořena s velkým podílem ruční práce. Natali Ruden pochází z Kyjeva a se svou vlastní módní značkou působí v Česku už od roku 1992.

Mohlo by vás zajímat: 10 nejlepších modelů z přehlídky Natali Ruden

Po letech se prošla po mole i Milada Karasová

Celá přehlídka se nesla v tmavých odstínech. Měla název Alchymie a jako vždy obsahovala 50 originálních modelů. Pro Prima Ženy Natali Ruden uvedla, že se „nabídla možnost spolupráce s Pražským hradem, který je kolébkou alchymie“. Dodala zároveň, že je to pro ni magický čas v životě, kouzelná kolekce.“

Exkluzivní rozhovor s návrhářkou Natali Ruden si můžete přečíst zde.

Hvězdou kolekce se stala bezpochyby bývalá československá modelka a jedna z nejúspěšnějších vyhledávaček talentů v oboru Milada Karasová, která ten večer zastínila i mnohem mladší modelky a nijak na sobě nedala znát, že celou přehlídku absolvovala se zablokovanými zády. „Měsíc a půl jsem nebyla cvičit a moje záda už to potřebovala. Najednou se mi to tam bloklo, to se nedá nic dělat. Takže jsem zatejpovaná, ale zvládli jsme to,“ popsala redakci webu Prima Ženy na místě.

Během svého profesního života Milada Karasová zastupovala celou řadu známých modelek v čele s Evou Herzigovou (51), Pavlínou Němcovou (50) či Terezou Maxovou (51).

Mohlo by vás zajímat: Pavlína Němcová vypadá i po padesátce stále božsky.

Na přehlídce Karasová vynesla hned tři modely. V úvodu se objevila v černém kompletu s kabátkem ze síťoviny, následoval saténový stříbrný kostýmek se sáčkem asymetrického střihu a velkou stříbrnou sponou. Na závěr ukázala černé kalhoty a stříbrné sáčko se zdobeným límcem a rukávy.

Kromě ní si profesi modelky v ten večer vyzkoušela také operní pěvkyně Andrea Kalivodová (45), pro kterou to byl taktéž velký zážitek.

Přehlídku si nenechala ujít ani Kateřina Brožová

Zajímavé modely nevynesly pouze modelky, ale i pozvaní hosté. Na pozvánce na akci byl dress code předepsán v podobě creative black tie a většina návštěvníků ho splnila na výbornou.

Pokud si nejste jistí, jaký outfit na danou příležitost zvolit, můžete se inspirovat zde.

Mezi pozvanými hosty zazářila i jedna z nejkrásnějších českých hereček Kateřina Brožová (54). Webu Prima Ženy se svěřila, že si vyrazila do společnosti zpestřit život, protože v poslední době tráví hodně času na vesnici a s koňmi. Vynesla tmavě fialové sametové šaty, ve kterých blondýnce krásně vynikla figura a vypadala v nich opravdu božsky.

Jaký originální model na míru by si od návrhářky nechala vytvořit Kateřina Brožová, Milada Karasová, Andrea Kalivodová a další známé tváře? To zjistíte ve videorozhovou v úvodu článku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.