Celebrity

26. prosince 2022 12:44

Vanesa Havlíková

Kateřina Brožová strávila Vánoce s dcerou. Půvabná Katka jako by mámě z oka vypadla

Období Vánoc je především o tom, že můžeme být se svojí rodinou a svými nejbližšími. V tu chvíli si pak uvědomíme, že to je ten největší a nejkrásnější dárek, který můžeme dostat. Své o tom ví i herečka Kateřina Brožová (54), která letošní Štědrý den oslavila s dcerou Kačenkou (20) a společnými fotografiemi se pochlubila skrze své sociální sítě.

Pokud se dá o někom říct, že čím starší, tím krásnější, tak u herečky a zpěvačky Kateřiny Brožové to rozhodně platí. V únoru sice oslaví 55. narozeniny, ale málokdo by jí tento věk hádal. Dcera Kateřina Tomanová jako by mamince z oka vypadla, zdědila po ní nejen půvab, ale i husté blond vlasy.

Vánoce Kateřina Brožová strávila s dcerou

Už před Vánoci herečka věděla, že svátky stráví společně s dcerou a náležitě si to spolu užijí. Krásnými vánočními fotografiemi s půvabnou Kačenkou se herečka pochlubila na svém Instagramu a mezi fanoušky tak sklidila velký úspěch.

Vánoce miluji a strávíme je spolu s mou dcerou Kateřinou. Pokud někoho zajímá, zda u štědrovečerního stolu se mnou bude nějaký muž, tak vlastně hned dva – jsou to naši pejsci Jordy a Max,“ prozradila Kateřina Brožová ještě před Vánoci pro Super.cz s tím, že určitě vyrazí i někam na hory a za přáteli.

Jak prozradila, tak i udělala. Štědrý den strávila s dcerou a svými dvěma pejsky, které dámám dělali společnost. Přestože herečka, která si zahrála například i v oblíbeném seriálu Modrý kód, aktuálně žije život single ženy a momentálně po jejím boku žádný muž není, vůbec jí to nevadí a naopak si to velmi užívá. Největší radost jí dělá právě dcera Kateřina, která studuje na vysoké škole, navzájem se podporují a společně si velmi rozumí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.