Celebrity

26. února 2022 06:05

David Laštovka

Slavné milenky Sagvana Tofiho odhaleny. Proč mu Kateřina Brožová nemůže přijít na jméno?

Kamarád do deště - upoutávka

Idol 80. let Sagvan Tofi měl pro ženy odjakživa velkou slabost. Jeho postelí jich prošly stovky a byla mezi nimi i velmi známá jména. Našly se ovšem i herečky, které se s ním před kamerou odmítaly líbat. Proč se dosud neoženil?

Jeho otec je irácký kurd, který je inženýr a ovládá šest jazyků, matka je Češka. „Rodiče se seznámili v době, kdy do tehdejšího Československa přijel táta studovat,“ prozradil Sagvan, který dětství prožil v Iráku. Když se matka s otcem po několika letech rozvedla, jeho nevlastním otcem se stal bývalý elitní kriminalista Miloslav Dočekal, který ho přes svého přítele Jiřího Kodeta přivedl k herectví. Měli spolu krásný vztah. I když nebyl jeho biologický otec, Tofi mu říkal táto. Když na začátku roku 2016 podlehl vážné nemoci, těžko se s tím smiřoval.

Sagvan Tofi díky svému exotickému vzhledu přitahoval velkou pozornost žen. Jakmile se poprvé objevil ve filmu, fanynky po něm doslova šílely. Mezi jeho nejznámější milenky patřila například Simona Krainová, Dara Rolins či Alena Šeredová. „Ženy jsou tím nejlepším, co nám pánbůh dal,“ hlásil.

Pokud bychom měli spočítat, kolik jich skončilo v jeho posteli, zřejmě bychom to ani nedokázali. V českém šoubyznysu si kdysi vysloužil pověst donchuána, před kterým žádná sukně neuteče. To už ale neplatí. Díky partnerce Aleně Zdarsové, která mu před dvanácti lety porodila dceru Satine, se zklidnil a funguje jako milující otec. O ruku však matku svého jediného dítěte dosud nepožádal. „Svatba je krásná a drahá, ale rozvod je hnusný a ještě dražší,“ míní herec a producent.

Co provedl Kateřině Brožové?

Jen jedna dáma mu nemůže odpustit – herečka Kateřina Brožová. Když před lety psal krátké články o celebritách do společenského časopisu, jeden věnoval jí a se zlou se potázal. „Dlouho si z ní všichni dělali legraci, že je na peníze a že si vybírá bohaté partnery. Tehdy ze své vily utekl policii Radovan Krejčíř. Nikdo ho nemohl najít a psalo se, že je prostě nepolapitelný. Já jsem na to konto napsal něco ve smyslu: ‚Najít Krejčíře není problém, dejte Kateřině Brožové čuchnout k jeho peněžence a ona ho hned vystopuje.‘ Fór to byl dobrý, všichni se pobavili. Akorát jediný, kdo se nesmál, byla Katka. Byla na mě hodně naštvaná, přitom jsme se znali dlouhou dobu a v sedmnácti spolu točili,“ líčil Tofi v rozhovoru pro MF DNES.

Nejslavnějším filmem Sagvana Tofiho je Kamarád do deště, kde vytvořil nesmrtelnou dvojici s Lukášem Vaculíkem. Během natáčení docházelo k nečekaným momentům. „Beata Andraszewicz, která hrála přítelkyni Sagvana, byla velmi příjemná a dobrá polská herečka, ale byl s ní jediný problém – nechtěla se se Sagvanem líbat. Nechápal jsem proč a ona mi v pláči vysvětlovala, že svému polskému příteli, který je žárlivý, slíbila, že se ve filmu s nikým líbat nebude. Dneska se tomu už směju, ale tehdy jsem byl na Beatu docela naštvaný,“ zavzpomínal pro Prima Ženy režisér Jaroslav Soukup, který dvojici Tofi–Vaculík pro film objevil. Krimi komedii Kamarád do deště můžete sledovat v sobotu 26. února v 15:05 a v neděli 27. února ve 22:15 na TV Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.