Celebrity

25. června 2022 17:14

Vanesa Havlíková

Šokující přiznání Dominiky Gottové: Být dcerou Karla Gotta mě zničilo, tvrdí

Nejstarší dcera zesnulé pěvecké legendy Karla Gotta (†80) v sobotu slaví své 49. narozeniny. Velmi silná slova zazněla z úst Dominiky Gottové přímo v den narozenin. Fakt, že je dcerou slavného zpěvák, jí údajně zničil život.

Být potomkem slavné celebrity? To není občas vůbec jednoduché. Své o tom ví také Dominika Gottová, která si vysvětluje své psychické problémy právě tím, že je dcerou hudební legendy. Už od útlého dětství údajně nezvládá tlak, který je na ni ze strany veřejnosti vytvářen.

Překvapivé přiznání

Dominika je u části veřejnosti považována za nejméně sympatickou dceru Karla Gotta, podepsalo se na tom hned několik důvodů. Ať už jde o její neustálé problémy s alkoholem, neochotu pracovat a zřejmě jí na oblibě nepřidá ani přiznání, které vyslovila pro deník Aha!

„Táta se o mě vždy velmi dobře staral, já jsem ho bezmezně milovala... Ale nikdy si neuvědomoval, jaké to je břemeno být jeho dcerou. Neustálé pohledy lidí, neustálé srovnávání...,“ postěžovala si Dominika pro Aha!

„On byl na tohle všechno zvyklý, ale já to od dětství doteď velmi špatně snáším. Mám z toho psychické problémy a docela mi to zničilo život,“ dodala dcera pěvce, který jí v minulosti odkázal šest milionů korun.

Připomeňte si písničku, kterou Dominika nazpívala svému otci Karlu Gottovi

Útěk do Finska

Dominika Gottová větší část svého života tráví ve Finsku, kam kdysi utekla právě kvůli zmiňovaným problémům. Před 22 lety si tam vzala hudebníka Tima Tolkkiho, se kterým si vysnila pohádkový život. Vztah s finským hudebníkem prošel hned několika krizemi, během nichž Dominika utíkala zpátky do Česka, kde ale nikdy dlouho nevydržela.

„Vždy jsem se do Helsinek vrátila jenom proto, že jsem v Česku ten tlak veřejnosti, která mě chce mít za paní dokonalou a jinak mě odepisuje, nezvládala," vysvětluje Gottová, která dlouhodobě trpí psychickými problémy.

Přestože se Dominika v rodné zemi necítí příliš dobře, vrátí se letos již potřetí zpátky. V Česku plánuje strávit celý příští týden a během toho se chystá navštívit maminku Antonii Zacpalovou (87). Čeká ji také několik sešlostí s kamarády.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 7. 2024

Dnešní den se vyznačuje rozporuplným aspektem tlaku a tahu, který ve vás může vyvolat pocit nejistoty, jak postupovat. Na jedné straně můžete mít pocit, že chcete vše naplánovat a stabilizovat své emoce, abyste mohli fungovat naplno. Na druhou stranu vás může něco táhnout do oblak. Mluví z vás vaše srdce. Poslouchejte. Najděte kompromis mezi těmito dvěma energiemi.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.