Příběhy

8. ledna 2021 04:00

Martina Čerňanská

Laura (26): Učím ve školce a zároveň jsem sugar baby

Jmenuje se Laura, je jí 26 let a je obyčejná učitelka v mateřské školce. Avšak zároveň je tzv. sugar baby. Na přání čtenářky jsme změnili její jméno a použili ilustrační foto.

Svou práci jsem měla vždy ráda, beru ji opravdu seriózně, děti zbožňuji a snažím se je vést tím nejlepším možným způsobem. Ale navzdory tomu všemu jsem cítila, že mi něco chybí, a to něco jsem našla právě v sugar datingu. Akorát jsem byla po těžkém rozchodu z dlouholetého vztahu, když jsem se po delším čase setkala s kamarádkou, která žije v Anglii a tehdy se mi svěřila, že má svého sugar daddyho. Já jsem tehdy ještě netušila o čem mluví, ale protože jsem byla single a potřebovala jsem rozrušení z každodenního života, nakonec jsem si řekla, že proč to nevyzkoušet. A když jednou do toho spadnete, už se toho nebudete umět tak snadno vzdát... Kámoška mi doporučila nějaké internetové seznamky určené speciálně pro tento typ randění, ale to, co fungovalo v Anglii, nefungovalo až tak dobře zde u nás. Nakonec jsem se „usadila“ na jedné české internetové seznamce, která se mi jevila jako nejvíce seriózní.

Skočila jsem do toho rovnýma nohama

Ze začátku jsem byla docela opatrná a hlavně jsem si dávala pozor, abych nenatrefila na někoho známého, zejména na nějakého rodiče ze školky. To by byla katastrofa. Postupně jsem se však vypracovala a nyní už vím, co a jak. Stále však mám své zásady jako například to, že vždy před prvním rande požaduji fotku a setkání musí probíhat na veřejném místě. Nikdy nerandím se ženatými chlapy, protože vím, jak je rodina důležitá a já nechci být ta, co nějakou rozbije.

Dva sugar daddies

Momentálně mám dva sugar daddies a užívám si to jako nikdy předtím. Samozřejmě, práce je pro mě stále priorita, a tak se s nimi setkávám převážně o víkendech. Mají velmi odlišné povahy, které se navzájem skvěle doplňují a oba mě často berou na dovolené či menší výlety a to já zbožňuji. Kromě toho mi dávají další finanční a nefinanční dary. Vůbec to ale není jen o tom! Je to o společném trávení kvalitního času, z čehož mají výhody obě strany, aniž by se musely k někomu zavazovat. Jasné, že přijde čas, kdy už nebudu nejmladší a nejatraktivnější a také si pravděpodobně budu chtít založit vlastní rodinu, a proto vím, že toto není navěky, ale momentálně jsem maximálně spokojená s tím, jak jsem si zařídila život a užívám si to plnými doušky.

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:

Laura (26)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.