zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Příběh Dany: Podvedla jsem manžela s jeho sestrou. Je to naše lesbické tajemství

Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 2
Autor: iStock Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 2
Pokud jste celý život s jedním mužem, většinou na vás dříve nebo později přijde chuť zažít i něco jiného. Problém ovšem nastává, když se pustíte do experimentování s člověkem, který má k vašemu manželovi až příliš blízko.

reklama

Petra jsem poznala těšně po střední na oslavě svých osmnáctých narozenin. Protože jsem do té doby neměla příliš mnoho zkušeností s kluky, styděla jsem se, on byl ale velmi charismatický, takže pro mě bylo hodně jednoduché s ním mluvit a naladit se na jeho vlnu. Jiskra tak přeskočila skoro okamžitě. Ani po hodinách společného povídání jsem nedokázala sebrat odvahu, abych ho požádala o číslo. Nevěřila jsem, že by mě chtěl ještě někdy vidět.

Milovali jsme se, ale sex byl vždycky chladný

O to víc jsem byla překvapená, když mi hned další den zavolal. Kontakt na mě získal od mé nejlepší kamarádky Markéty a já jsem okamžitě věděla, že tohle je přesně ten muž, kterého jsem si vždycky představovala. Byl o čtyři roky starší, byl vysoký, pohledný a měl ten nejroztomilejší úsměv. Během několika schůzek jsem se do něj totálně zamilovala a po pár týdnech jsem si byla jistá, že si ho chci jednou vzít.

Podvedla jsem manžela s jeho sestrou
Autor: iStock Podvedla jsem manžela s jeho sestrou

Chodili jsme spolu tři roky, zatímco já jsem studovala na vysoké a on pracoval jako elektrikář. Náš vztah nebyl založen na fyzické přitažlivosti a sexuální touze tolik, jak bych si přála. V tomto ohledu jsem ale neměla s čím srovnávat, takže to pro mě nebylo zas až tak důležité. Ačkoliv byl velice pozorný a starostlivý, dělal, co mi na očích viděl, na něžnosti si moc nepotrpěl a naše milování bylo vždy krátké a poměrně chladné.

Naše láska ale všechno přebíjela. Poté, co jsem odpromovala, mě před celou mojí rodinou a kamarády požádal o ruku. Všichni byli nadšení a já jsem byla šťastná jako nikdy předtím. Krátce nato jsme se vzali, měli jsme nádhernou svatbu, ještě krásnější líbánky a oba jsme byli natěšení na společný život v manželství. Záhy po našem návratu domů ale přišel zdánlivě nenápadný moment, který měl všechno změnit. Nastěhovala se k nám totiž Petrova mladší sestra.

Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 1
Autor: iStock Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 1

Že je Karolína lesba, mě překvapilo

Karolína byla v mém věku, posledních několik let ale studovala v zahraničí, takže jsem se s ní setkala jen párkrát. Tentokrát se ale natrvalo vrátila do Česka, rozhodla se najít práci a Petr jí bez váhání nabídl, že může na nějakou dobu bydlet u nás. Nejprve jsem z toho neměla moc velkou radost. Brzo jsem ale zjistila, že toho máme spoustu společného. Trávily jsme spolu hodně času, skvěle jsme si rozuměly, a ať už jsme spolu dělaly cokoliv, vždycky jsme se skvěle bavily.

Jednou, když byl Petr unavený z práce a šel brzy spát, dívaly jsme se do noci na film a já jsem otevřela otázku vztahů. Karolína měla krásnou postavu, byla krásná, okouzlující a zdravě sebevědomá, udivovalo mě proto, že se Petr ani zbytek jeho rodiny nikdy nezmínili, že by měla přítele. Ona se zasmála, řekla, že ji to vůbec nepřekvapuje, protože tahle kapitola je u nich tabu a všichni odmítají přijmout realitu. V tu chvíli jsem nechápala, jak to myslí. „Jsem totiž lesba. Moji rodinu to dost trápí, takže předstírají, že můj milostný život vůbec neexistuje,“ dodala s pobaveným výrazem, aby bylo jasno.

Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 3
Autor: iStock Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 3

Zpočátku jsem byla překvapená a v rozpacích. I proto jsme o tom následující týdny vůbec nemluvily. Až jednou, když jsme opět jen my dvě seděly večer doma na gauči a sledovaly televizi, se mě Karolína najednou zeptala, jestli jsem někdy něco měla se ženou. Její otázka mě poněkud rozhodila, přiznala jsem ale, že Petr je můj první a jediný sexuální partner. Prohlásila, že se jí tomu nechce věřit, vždyť jsem přece tak krásná!

Můj muž mi nikdy nemůže dát to, co lesbický sex

Hlavou mi vířily zmatené myšlenky. Co to má znamenat? Zkouší na mě něco? Snaží se mě sbalit? Ovládlo mě paralyzující vzrušení a najednou ze mě opadl všechen stud. Než jsem si stačila uvědomit, co se děje, už jsme se s Karolínou líbaly. Věci nabraly rychlý spád. Zahrnovala mě něžnými dotyky a netrvalo to dlouho a ocitly jsme se v jejím pokoji. Ano, měly jsme lesbický sex, se vším všudy, a něco podobně láskyplného a zároveň vášnivého jsem nikdy předtím nezažila.

Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 5
Autor: iStock Podvedla jsem manžela s jeho sestrou 5

Když jsme skončily, vplížila jsem se do ložnice za Petrem. Rozhodla jsem se, že mu o našem úletu nikdy neřeknu – co oči nevidí, to srdce nebolí. A k mému vlastnímu překvapení jsem se vůbec necítila provinile. Naopak! Karolína mi dala něco, co on nemohl. Nikdy potom už jsme naše sexuální dobrodružství nezopakovaly. Karolína si o týden později našla práci ve vedlejším městě a odstěhovala se do bytu společně se svou kamarádkou. Vždy, když se vidíme na rodinném setkání, na sebe ale spiklenecky mrkneme a drze se usmějeme jako stvrzení toho, že to navždy bude naše malé lesbické tajemství.  

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější?

Proč jsou lesbičky v sexu spokojenější? Zeptali jsme se jich a dává to smysl

záludnosti rozvod nervózní nevěsta

Příběh Pavlíny: Odhalila jsem nevěru a zrušila svatbu, místo mě se vdá sestra

 

Podle vědců není sledování porna závislostí. Nicméně manželství zničit může

Příběh Markéty: Můj manžel je závislý na sledování porna!

Blake Lively ve snímku Savage

Příběh Petra: Trojka s mužem mi zachránila vztah s přítelkyní

 

Na přání Luisy foto pouze ilustrační

Luisa (36) : Jsem lesbička, ale deset let jsem žila s mužem

reklama

Související témata: příběh , ze života , manželství , lesbický sex , sestra , nevěra

reklama

Přečtěte si také

reklama