Celebrity

16. července 2022 12:02

Vanesa Havlíková

Ivana Trumpová nezemřela přirozeně. Našli ji ležet na schodech

Ve čtvrtek ve věku 73 let zemřela rodačka z Československa Ivana Trumpová. Newyorský úřad hlavního soudního lékaře v pátek uvedl, že exmanželka Donalda Trumpa zemřela na zranění trupu. O příčině úmrtí informovala mimo jiné agentura Reuters.

O smrti české rodačky ve čtvrtek jako první veřejnost informoval Donald Trump (76), s nímž má zesnulá Ivana tři děti. V posledních letech měla Ivana s Donaldem přátelské vztahy a v roce 2016 dokonce nadšeně podporovala jeho kandidaturu na prezidenta Spojených států.

Již v den úmrtí policie uvedla, že Ivana Trumpová byla nalezena ve svém bytě na schodech a že není podezření na cizí zavinění. Vyšetřovatelé řešili právě to, zda ze schodů spadla a čím konkrétně byl pád způsobený. Zpočátku zvažovali i o infarktu nebo jiné náhlé zdravotní indispozici.

Nyní podle zprávy newyorského úřadu hlavního soudního lékaře stála za příčinou smrti zranění trupu způsobená nárazem. „Soudní lékař stanovil, že příčinou její smrti byla nehoda," píše se ve zprávě úřadu. O výsledku mimo jiné informovala agentura Reuters.

Sdílejte článek
Štítky Československo lékař USA Donald Trump Ivana Trumpová schodiště

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.