Prima love měla minulý týden největší sledovanost za svoji existenci

Televizní kanál Prima love za minulý týden dosáhl velkého úspěchu. V hlavním vysílacím čase od 17:30 do 23:30 viděl pořady Primy love největší počet diváků v historii tohoto kanálu. Jaké seriály bodovaly?

Nejlepší týdenní primetime (17:30–23:30) pro Primu love proběhl právě minulý týden. Pro televizní kanál to byl nejlepší výsledek sledovanosti od počátku vysílání: 2,78 % v cílové skupině diváků 15+.

V celém dni se týdenní průměrný share dostal na 2,84% v cílové skupině diváků nad 15 let, což je nejlepší výsledek za poslední dva roky. K rekordním výsledkům přispěla sledovanost filmových hitů Titanic (4,41% v cílové skupině), thriller Démoni minulosti (4,23% diváků v cílové skupině) nebo oblíbených seriálů Sběratelé kostí, Chůva k pohledání či Sex ve městě.

Přečtěte si něco o filmech a seriálech, které minulý týden bodovaly u diváků a divaček:

Titanic

Sběratelé kostí

Sex ve městě

Chůva k pohledání

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.