Prima love měla minulý týden největší sledovanost za svoji existenci

Televizní kanál Prima love za minulý týden dosáhl velkého úspěchu. V hlavním vysílacím čase od 17:30 do 23:30 viděl pořady Primy love největší počet diváků v historii tohoto kanálu. Jaké seriály bodovaly?

Nejlepší týdenní primetime (17:30–23:30) pro Primu love proběhl právě minulý týden. Pro televizní kanál to byl nejlepší výsledek sledovanosti od počátku vysílání: 2,78 % v cílové skupině diváků 15+.

V celém dni se týdenní průměrný share dostal na 2,84% v cílové skupině diváků nad 15 let, což je nejlepší výsledek za poslední dva roky. K rekordním výsledkům přispěla sledovanost filmových hitů Titanic (4,41% v cílové skupině), thriller Démoni minulosti (4,23% diváků v cílové skupině) nebo oblíbených seriálů Sběratelé kostí, Chůva k pohledání či Sex ve městě.

Přečtěte si něco o filmech a seriálech, které minulý týden bodovaly u diváků a divaček:

Titanic

Sběratelé kostí

Sex ve městě

Chůva k pohledání

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.