Princezna Kate se ve formě udržuje speciálním jídelníčkem. Snídá vločky a zeleninu

Kate Middleton patří bezpochyby mezi ikony, a to nejenom, co se mravů či módy týče. Princezna z Walesu dbá na zdravý životní styl a podle toho se také stravuje. Jaký je její recept na krásu?

Říká se, že ráno dělá den, a své o tom ví i Kate Middleton. K snídani si podle deníku Mirror dává vždy v základu to stejné. Ve stravě se snaží dodržovat přísun nutričně vyváženého jídla, které jí pomůže dodat energii, potřebné živiny a zasytí. Web uvádí, že si princezna z Walesu jako první jídlo dne volí vegetariánskou variantu. Na talíři musí mít vždy alespoň dva kousky zeleniny a nepostradatelnou součástí jsou také ovesné vločky.

Mohlo by vás zajímat: Princezna Kate se ukázala v novém účesu. Motýlí střih se těší stále větší oblibě

Jednačtyřicetiletá členka královské rodiny podle expertů střídá nejrůznější varianty a občas si dá také ovesnou kaši. Ovesné vločky obsahují vysoký podíl bílkovin, sacharidů a vlákniny. Poté si Kate dopřává zeleninové smoothie, ve kterém se nachází kapusta, špenát a také spirulina (sladkovodní modrozelená řasa, sinice, která patří mezi superpotraviny, pozn. red.). Jedná se o doplněk stravy, který používali už staří Aztékové. Obsahuje vitamíny, normalizuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje zrak a napomáhá k dobrému stavu vlasů a nehtů.

Kromě jídla Kate dodržuje také pohyb

Nutno říct, že Kate vypadá stále fantasticky a při pohledu na ni budete mít pocit, že snad našla recept na věčné mládí. Za její krásnou postavou a zdravě vypadajícími vlasy a pletí se však skrývá dřina a dodržování zdravého životního stylu. O Kate se ví, že má sport velice ráda. Hraje například tenis, běhá, cvičí jógu a zkoušela také HIIT (intenzivní intervalový trénink, pozn. red.). Už ve škole se projevila jako sportovní talent a byla kapitánkou ženského týmu pozemního hokeje.

Čtěte také: Princezna Kate jako módní inspirace. Šaty s páskem či vzory díky ní nikdy nezestárnou

Samozřejmě, že i princezna občas zhřeší a dopřeje si. Nicméně většinu dne se snaží stravovat zdravě a ráda si dá k svačině něco, v čem je obsažená zelenina nebo ovoce. Mezi její oblíbená jídla patří například melounový salát s fetou. V období těhotenství měla údajně zase zvláštní chutě na čočkové kari. Pokud se zrovna nestíhá v klidu najíst, nepohrdne ani zeleninovým kebabem.

Podívejte se, jak královské děti baví svět:

Sdílejte článek
Štítky jídelníček královská rodina celebrity Catherine, princezna z Walesu Kate Middleton

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.