20 věcí, na které jste během sledování 60 dílů Přístavu zapomněli

Minulý pátek jste mohli vidět 60. díl Přístavu, který se pořádně zamotal. Během tolika seriálových dílů jsme mohli vidět detailně životní situace každé z postav. Které nám uvízly v hlavě? Jakých 60 momentů si pamatujete vy?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Lásky, rozchody, rozvody, seznamování, zamilování. To jsou všechno sitauce, které lidé zažívají dnes a denně, stejně jako postavy v Přístavu. Těm hlavním už dávno není dvacet let (a dokonce ani dvacet pět), přesto se ukazuje, že v životě i padesátníky dokáže leccos překvapit. A že vždycky můžete začít znovu.

Co nám zůstalo během 60 dílů Přístavu v paměti?

1) Když se Roman s Markem vkradli do Přístavu, protože ještě neměli klíče.

2) První telefonát mezi Markem a Terezou, kdy se Tereza konečně dovolala nezvěstnému manželovi. Marek jí však neřekl, kde se nachází.

3) Příjezd Johany, která naprosto netuší, co se mezi jejími rodiči stalo. Začne tátu hledat sama.

4) Když se Marek dozví, že Romanovi se v Benátkách nad Jizerou dlouho přezdívalo Romeo. Má z něho velkou legraci.

5) Tereza přijíždí několikrát do Přístavu a s Markem se vždy jen pohádá. Jednou kvůli němu dokonce raději vyskočila z hausbótu.

6) Z Terezy Skálové je však totálně paf Roman, Marek mu však vysvětluje, že Tereza je chladná a neústupná soudkyně. A Roman se s ním vsadí, že v jeho manželce probudí nezkrotnou a vášnivou ženu. A povedlo se.

7) Pepa Krupička pořádně žárlí na svou Pavlínu, která přišla Romanovi s Markem umýt okna.

8) Markovi je v prvních dnech a týdnech nejbližší flaška rumu. Pije, kdykoliv to jde, a jeho společník Roman už z toho začíná být pořádně unavený.

9) Milenka se rozhodne využít situace a začne uklízet v Přístavu, bojuje tak proti Krupici, kterou z duše nenávidí, protože se o ní říká, že je to nejkrásnější žena ze Zátoky.

10) První peklo nastane ve chvíli, kdy se Milenka a Krupice v Přístavu objeví ve stejných šatech. Milenka to nevydrží a přede všemi se svleče. Tady

11) Roman své pověsti Romea zpočátku jde naproti. A flirtuje i s Krupicí.

12) Na Marka během léta dokonce sexuálně zaútočí i jedna odvážná šestnáctiletá dívka. Marek se však nenechal zviklat.

13) První zajiskření Marka a Krupice proběhlo, když Marek zachraňoval Krupici s pořezanou nohou.

14) Do Přístavu přijíždí i Markův hodně vtipný kamarád a bývalý hokejový kolega Céčko. Většinou se tady staví s některou ze svých milenek a prohodí pár opravdu vtipných hlášek.

15) Pepa (jinak zvaný Panděras) se učí kvůli Krupici tajně plavat. Nakonec Krupice odjede na vysněnou dovolenou u moře sama. V té době už s plnou hlavou Marka.

16) Milenka rozjede párty během španělského večírku v Přístavu velice epicky. Tančí dokonce na stole. Gypsy styl této postavě zkrátka sedí.

18) Roman Mareš během jedné párty zahučí opilý z loďky do vody. To samé se stane i Markovi.

19) Johana byla prvních šest dílů Přístavu šíleně zamilovaná do okouzlujícího pohodáře Romana. Ten ji však odmítl kvůli tomu, že je to dcera jeho nejlepšího kamaráda.

20) Johana se potkala s Petrem ve chvíli, kdy přijel s Lukášem na loďce jako vodák a ona ho obsluhovala. Petr o ní však dlouhý čas nejevil zájem, protože do ní byl zamilovaný Lukáš.

Co uvidíte v 61. dílu Přístavu?

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.