VIDEO: Milenka masíruje Jiřího Hrdinu jako "vietnamský Thajky"

Přístav má hodně zajímavou návštěvu. Díky ex-hokejce Céčkovi hospodu navštívili hokejoví bohové, kteří se zasloužili o zlatou medaili v Naganu. A Milenka si je hned vzala do parády!

Milenka Hrdá má ráda krásné a úspěšné muže, a tak nemohla odolat příjezdu hokejového mužstva, který si v Zátoce zahraje přátelský zápas proti místním obyvatelům.

Hokejista Jiří Hrdina si ale stěžuje na bolavá záda a to je přesně Milenčina příležitost zazářit! Milenka se samozřejmě živí i jako masérka (kromě modelingu, vaření a uklízení) , a tak si Hrdinu položí na svůj kuchyňský stůl a pořádně ho promasíruje!

Jak se zbavit bolesti?

K uvolnění nepotřebuje žádné oleje, ale poctivé domácí sádlo. Jelikož si slavný hokejista stěžuje na bolest, Marek s Romanem nabízejí i kvalitní uspávadlo - paličku na maso!

My vám už teď můžeme prozradit, že Jiří Hrdina nebude jedinou obětí Milenky...

Podívejte se na celou scénu z pondělního Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky hokej zápas masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.