Seriály pro ženy

20. ledna 2022 05:30

Aneta Gretzová

Chaos ovládne Prostřeno! Hosté budou muset sami vypomáhat v kuchyni

U čtvrteční hostitelky Prostřeno! zavládne chaos. Hosté budou odkázáni sami na sebe.

Hostitelkou čtvrtečního Prostřeno! bude tento týden důchodkyně Hana. Hosté se na návštěvu za ní vydají do městečka Planá u Mariánských Lázní. Po vypjaté situaci z předešlého večera to bude chvíli vypadat, že se Adriana už nechce znovu ukázat před zbytkem party. Její plán na hodnocení jedním bodem s tím ale ve výsledku nebude mít vůbec nic společného. Adriana se u Hanky nakonec objeví s pořádným zpožděním, které odůvodní údajnými komplikacemi na vlakové trati!

Podívejte se, jaké drama vyvolá Adrianin pozdní příchod:

Díky Hančině časovému skluzu v kuchyni ale Adriana o nic nepřijde. Jedním z důvodů, proč se přípravy tolik protáhnou, bude i manuálně náročná výroba předkrmu. Hančiny miniaturní tučňáčci z černých oliv totiž dají pěkně zabrat! Hosté budou brzy hladoví a čas neúprosný, a Hanka se tak raději rozhodne požádat své strávníky o pomoc. Všechna jídla si pak jedno po druhém odnosí sami z kuchyně až na zahradní posezení! „Byli ochotní, všechno vzali a pomohli mi. Bylo to od nich super,“ pochválí své laskavé hosty Hanka.

Dožene Hanka skluz díky pomoci od hostů? Odpustí soutěžící hostitelce dlouhé čekání na jídlo? A kolika body bude nakonec bodovat Adriana? To vše se dozvíte při sledování čtvrtečního Prostřeno!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě. Premiérové díly startují 10. ledna.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek