Prostřeno!: Patricie Lukáše oboduje opravdu nevhodně

Lukáš (26) se nezdá! V kuchyni mu to jde od ruky, ale taky se opět potvrdí, že sůl je nad zlato.

Lukáš, který vystudoval IT a živí se hlavně navrhováním webových stránek, je takový všestranný mladý muž. U něj doma má všechno své místo, což není tak úplně složité, protože byt, kde žije se svou přítelkyní, je světlý a minimalistický, rozhodně není zahlcen věcmi. Pořádná je prý hlavně přítelkyně, naznačí ostatním Lukáš, který s ní rád cestuje a fotí. V kuchyni nestojí hostitel určitě poprvé a poradí si téměř se vším. Vaření i pečení mu jde od ruky a jeho úkol týdne Páťu úplně nadchne. Vytvoří takové mini quiche, vtipně naservírované.

Podívejte se, jaké jsou reakce, když se na stole objeví opět cuketa:

Hezky prezentované pokrmy by ale potřebovaly víc dochutit. Lukáš jídlo nedosolí – prostě slánky soupeřů pak jedou naplno. Hostitel se asi bál, aby nepřesolil. Ale jinak se mu první chod – paštika s domácím pečivem – povedl. Jen Radek, kdysi profesionální voják, se paštik přejedl na zbytek života a do předkrmu se musí ze slušnosti nutit. V kuřecím vývaru je dost mrkve, takže byl sladší, babiččiny nudle zůstaly pro někoho tvrdé, jenže hostitel má těstoviny právě takhle rád.

Podívejte se, jak začne Patricie taktizovat:

Překvapením hlavního chodu, který tak trochu připomínal včerejší, byla velikost porce. Zatímco Páťa pánům přála, Lukáš podával skoro dětské porce. Maso marinované krkovice s bramborem, grilovanou zeleninou a dipem zůstalo tužší, přesto na jídlo hosté čekali přes dvacet minut. Konec sladký, všechno sladké? „Bílá tečka s malinovým přelivem“, jakási obdoba cheesecaku z mascarpone, malin a šlehačky, se Lukášovi opravdu povedla. I zábava uprostřed týdne souvisela s gastronomií – hosté si mohli naložit hermelín a odvézt si ho domů jako vzpomínku na příjemný večer u pozorného hostitele. A protože Patricie chce vyhrát, začne ve středu také hrát. Prý sorry, Lukáši…

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.