Účastníky Prostřeno! zaskočí, do jaké čtvrti se během natáčení dostali

To tu ještě nebylo. Hostitel Ondrej totiž pozve soutěžící na místo, kam by si na procházku asi nevyšli.

Úterní večer patří Ondrejovi. Hostitele, který je původem ze slovenské Nitry, kdysi na sever Moravy zavedla láska. Spolu s manželkou a třemi dětmi teď bydlí v dvoupokojovém bytě v ostravské části Přívoz.

Návštěva této lokality u ostatních soutěžících vyvolá poměrně silné emoce. Po příjezdu před dům, kde se Ondrejův byt nachází, jsou všichni očividně v šoku z okolního prostředí. Při popisování zdejších poměrů pak pro ostrá slova nepůjdedaleko především aktivní důchodkyně a jediná dáma tohoto týdne Ludmila.

Nazvali byste takové místo ghettem? Podívejte se:

Ludmila své rozčarování neskrývá ani po příchodu do Ondrejova bytu. Na to, že tu původně čekala spoustu drobností a tzv. lapačů prachu, je příbytek na její vkus až příliš skromně zařízen. I v tomto případě se nebojí volit silné výrazy jako „holobyt“ nebo „odstrašující prostředí“. O něco shovívavější se po vstupu do bytu zdá být Honza, který byl alepůvodně také dost skeptický. „Naklizeno bylo, aby se neřeklo. V rámci možností,“ dodává lehce s úlevou.

Budou vám poměry, ve kterých žije Ondrej, připadat také natolik šokující? Nebo je snad Ludmila při výběru slov jen příliš dramatická? Přesvědčte se sami v úterním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.