Došlo v Prostřeno! k porušení pravidel?

Lucie, která si ostatní k sobě pozve v pátek, je silná soupeřka. Dokonce tak silná, že by se jí to mohlo vymstít. Čtvrteční hostitelka Ivana se totiž rozhodne svoji soupeřku osočit z porušení pravidel! Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na závěrečné Prostřeno! z tohoto týdne.

V pátek zažijí diváci i hosté večer u sympatické Lucie, která připraví jako předkrm paštiku z kachních jater s cibulovou marmeládou – a všem bude velmi chutnat.

Lucie u vaření postupuje s jistotou a elegancí, sem tam přidá zajímavou radu a je zjevné, že o gastronomii už něco ví. Do krémové česnečky, kterou připraví z pečeného česneku, přidá nok ze šťouchaných brambor, a ten všem chutnat nebude.

Téma večera ovšem udělá Ivana z toho, že Lucie místo hovězích líček, která měla uvedená na menu, připraví líčka telecí. Ta jsou samozřejmě měkčí a příprava netrvá tak dlouho, což ovšem Ivana považuje za podraz ze strany Lucie, která zjevně ani netuší, co se jí děje za zády a kdo řeší věc, nad kterou by ji nejspíš ani nenapadlo se pozastavit. Líčka jinak budou skvělá dle reakcí ostatních a stejně tak i další chody. Prostě Lucie je silný soupeř!

Proč Ivanu štvala telecí líčka?

Podívejte se, jak Lucie dělala paštiku:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.