Hostitelka v Prostřeno! nezvládne úkol. Odpustí jí to ostatní?

Veronice se ne a na podařit zapálení short drinku, který jí produkce stanovila jako úkol týdne. Spočítají jí to ostatní, nebo jí body navíc sebere spíš neobvyklá francouzská cibulačka? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Prostřeno!

Veronika byla pozorná hostitelka, pozvala hosty do svého moderního domu, na který začaly narážky okamžitě poté, co se soutěžící sešli. Lucie okomentovala Veroničin dům slovy: „Cítím se tu jako mravenec u pana prezidenta, na mě to tu působí depresivně!“

Je zjevné, že ne všichni přijali Veroničino zázemí s tím, že by jí ho přáli, a nálada se tak od začátku držela v mírně podivné tónině. A k Veroničině smůle se jí nepovedlo zapálit nápoj, který si připravila jako přípitek a zároveň to byl úkol týdne. Jiří se k tomu postavil rozumně, Veronika podle něho dělala, co mohla, a bohužel to prostě jen nevyšlo. Petr si ale neodpustil komentář, že ho to zklamalo a Veronice by se to nemělo stát, zejména když je to její profese.

Podívejte se:

Při šmejdění hosté opět komentovali moderně zařízený dům, na Lucii byl příliš luxusní, Michal okomentoval ložnici jako z výlohy obchodu, a pak už se podával předkrm. Veronika bohužel špatně nachystala příbory, takže dala svým hostům další příležitost ke kritice. Podávané chody měla Veronika krásně naservírované, ale například Petrovi nic moc nechutnalo. Jiří vyslovil podezření, že někteří soutěžící nejspíš taktizují – a to se nespletl!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.