Jak to, že v Prostřeno! nevaří přihlášená soutěžící, ale její manžel?

Tohle tu ještě nebylo, že by byla do soutěže přihlášená žena, ale nakonec vařil její manžel. Jak se to může stát? Odpověď najdete ve videu, a to, jak se Pavel s vařením popasoval, uvidíte v pátek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

Sympatický Pavel nejdříve představí svého dvacetiměsíčního synka Tadeáška a krásnou manželku Zuzanku, na kterou je zjevně velmi pyšný. Pak už po krátké obhlídce domu vyrazí na nákup a ostatní soutěžící s napětím očekávají, co on, masožrout, uvaří – a zelenina to opravdu nebude.

A poté, co vykáže milovanou manželku pryč z obýváku, aby ho nemohla při vaření pozorovat, začne Pavel vařit. Přichystá v její nepřítomnosti jen předkrm, a už bude mít Zuzanku opět zpátky… Příprava všech chodů dopadla dobře – a hosté jsou hladoví za dveřmi! Jako polévka bude kulajda a Mirek se znalecky vyjádří: „Kulajdu znám, to je tmavá polévka a jsou v ní ryby…“

Tak to se asi úplně nestrefil… Předkrm, plněné stehýnko Izrael, celkem zachutná a Pavel se rozpovídá o tom, jak se dostal do Izraele. Kulajdu se ztraceným vajíčkem by hosté více ochutili, ale Irena ji dokonce ohodnotila jako méně zdařilou. A než Pavel připraví hlavní chod, který všechny nepředstíraně nadchne, bude ho čtveřice jeho kolegů svorně pomlouvat před domem. A bude toho v pátek ještě víc…

Proč vařil nakonec Pavel?

Jak se ostatním líbil jeho dům plný starožitností?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.