Kdo z hostů v Prostřeno! jedl červy? A byla to chutná krmě?

Pro Václava bude čtvrtek pěkně perný den – nejdřív se mu nepovedou placky a pak vypadne proud. Ještě že dobrá nálada nezkomírá. Dívejte se od 18 hodin ve čtvrtek na Primě na Prostřeno!

Ve čtvrtek bude místo šmejdění „rozhlížení“ – protože Vaškův byt je opravdu mini. Nicméně i tak je útulný a hostům se v něm bude jistě hezky večeřet. Vašek má světové menu, které se všem bude líbit, jediný Mirek se v názvech trochu ztratí, prý je nezná – tak leda snad buchtičky s vanilkovým krémem.

Irena sice prohlásí, že to je jídlo jako ze školní jídelny, nicméně naopak Pavel si je už jednou v tomto týdnu přál, a tak bude mít z Vaškova dezertu radost. Jako úkol týdne bude dělat Vašek bavorské vdolečky – a recept na ně mu pošle maminka, takže to bude rodinný recept!

Jenže Václava zaskočí technika:

Jako předkrm budou tortilly, Vašek připraví domácí. Na předkrm se podávalo sushi, Vašek prohlásil, že takhle dobře se mu ještě nepovedlo, ale na hosty budou kousky příliš velké. Irena to například okomentuje slovy, že jeden kousek žvýká pět minut. A než Vašek servíroval druhý předkrm, v němž musel nakonec použít místo vlastních tortill, které se mu nepovedly, kupované, podával úkol týdne – bavorské vdolečky. Bohužel byly podle hostů slané…

Proč se domácí tortilly nepovedly?

Nicméně sladká tečka byla, jak má být, a Pavlovi dukátové buchtičky opravdu chutnaly!

A teď už slibovaná debata o tom, jak chutnají červi:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.