Jitka si to poslední den v Prostřeno! pěkně slízne

Po čtvrtečním výbuchu a hádce si soutěživá Jitka přísahá, že musí být ještě lepší, než plánovala. Povede se jí to ale? Kdo nakonec vyhraje? Dívejte se v pátek od 198 hodin na poslední Prostřeno! tohoto týdne.

Jitka má sportovního ducha, umí zabrat, k tomu by ale musela mít nervy jak provazy. Ale co kdyby jí stejně nepomohlo, ani kdyby do její kuchyně dorazil potravinový inspektor s michelinskou hvězdou? Jak to tak vypadá, v pátek se budou péct oplátky.

Při četbě Jitčina překombinovaného menu nás napadne, zda toho není až příliš. Veronika č. 2 je v plné polní a vykřikuje, že nevěří tomu, že Jitka jídelníček sestavovala sama. Ta zatím předvádí kuchařský koncert; ostatní by museli mít osm končetin jako pavouk, aby stihli domácí pečivo, salát, kachnu na pomerančích, dva druhy knedlíků, dva druhy zelí, nudlovou polévku, velikonoční nádivku, dezert a domácí likér!

Kdo si půjde radši ven zakouřit a kdo se zúčastní Jitčiny improvizované hudební zábavy? A to nejlepší nakonec - zajímavé bodování!

Podívejte se, jak to Veronika Jitce vytmavila:

Proč pak byla Veronika sprostá?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.