Jo jo, když se jeden v Prostřeno! naštve, to je potom problém

Prostřeno! - Lenka se naštvala

Dosud klidná stavařka Lenka (33) neunese kritiku a vypění. I když se potom všem omluví, asi už jí to plusové body nepřidá. Nebo ano? Dívejte se v pátek od 17.50 na Primě na poslední Prostřeno! z tohoto týdne!

Inteligentně působící maminka dvojčat a sportovkyně Lenka je realistka a po včerejšku čeká „velkou neobjektivitu a kritiku“ – takhle pesimisticky se dívá na vlastní finále.

Oprávněně? Nebo to bude ještě horší? Už víme, proč se Lenka tak zajímala o cibuli, sama plánuje cibulovou marmeládu, tedy něco podobného, jako už měla včera u konkurence. Zuzka si myslí, že nasadila tak vysokou laťku, že Lence nezbývá nic jiného, než se po ní opičit.

Na předkrm si Lenka předpekla chléb i kachnu, první chod má ale spoustu much. Absolutní propadák je pro Zuzanu i ostatní teplý zeleninový salát, což je druhý předkrm. Hostitelka vynechala polévku, což asi byla chyba. Lenka je zklamaná, protože poprvé za celý týden u ní všechny soutěžící otevřeně nahlas řekly, že jim něco nechutná. Má ještě nějaké šance na vítězství, v něž doufala?

Zachrání to hlavní chod, moderní obměna vepřo-knedlo-zelo? Ale kde je zelí? A proč je vepřové maso tak suché a špecle sladké? „Na blbou otázku, blbá odpověď. Do těch špeclí jsem nasypala cukr a to maso jsem sušila tři hodiny v troubě, aby vám to nechutnalo,“ ironicky se brání Lenka, která kritiku dost špatně snáší.

Sladké maso ale zkrátka nikomu nechutnalo:

Simone je naposledy upřímná, a to že velmi. Prý chtěla u stolu vždycky zažít tu pořádnou, opravdovou hádku! Zachrání poslední večírek dodatečná omluva, originální zábava a tiramisu s esíčky a melounem? Lenka je prý hlavně naštvaná sama na sebe…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!