Mikulášské Prostřeno! navštíví speciální host. Kdo to bude?

Mikulášské Prostřeno! navštíví speciální host. Kdo to bude?

Karolina (31) a její Kristýnka (9) se každý den představí krásně oblečené, sladěné a hezky učesané, a tak jsou nejenom jejich hosté, ale jistě i diváci velmi zvědaví na to, v jakém prostředí žijí – protože se dá očekávat krásný dům a moderní prostředí.

A nikdo určitě zklamán nebude – Karolina s Kristýnkou přivítají ve svém krásném domově své hosty velmi mile, atypicky se bude nejdříve podávat polévka, a až pak bude šmejdění, to aby mohly hostitelky připravit hlavní chod a servírovat ho teplý.

A celerové hranolky? Někdo by pokrm z této nepříliš oblíbené zeleniny ani nepoznal – rozhodně tedy stojí za vyzkoušení! Hamburger neboli „bombáč“ v názvosloví pátečních kuchařek zachutná a pochvalu sklidí i dezert, který v menu slibuje i překvapení…

Co ostatní očekávali od "bombáčů"?

Jak jim nakonec chutnaly?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.