Seriály a filmy

2. ledna 2017 19:00

Radim připraví světácké menu a hosty pozve do nového bungalovu!

REPRÍZA Radim (25) je sympaťák se zkušenostmi z Londýna, kde pracoval šest let v hotelu, a spoléhá na moderní menu.

Radim je velká konkurence. Hosty pozve do komfortního bungalovu, a přestože soupeřům dobře uvaří, stará se o ně a nic nenechá náhodě, nálada u něj doma je méně vřelá než včera u Marie. Jde hlavně o hašteření mezi oběma staršími ženami, které si moc do oka nepadly. Jinak si ale ženy nemají na co stěžovat – snad s výjimkou polévky z pečené řepy, která je pro Mariu „zajímavá“, ale Jarmila rovnou řekne, že se podobných jídel najedla do sytosti kdysi v mládí, tehdy spíš z nutnosti, a dnes už je nevyhledává.

Maria nechtěla být zlá, tak řekla o polévce, že je zajímavá.

Zato předkrm, což je křupavé kachní prsíčko se salátem a švestkovou omáčkou, i hlavní chod – steak se šťouchanými bramborami, pečenou zeleninou a pepřovou omáčkou – jsou dobroty. Steak z pravé svíčkové se hostiteli povedl, soupeřkám ho propekl podle jejich přání, není žádný důvod ke stížnostem. Slavnostní večeři korunoval „sladký sen s vanilkovou omáčkou“. A s jídlem tematicky souvisí i Radimova zábava, mladý hostitel nezapomněl ani na úkol týdne, který Maria třeba včera vůbec nezvládla…

Všichni si mysleli, že je kupovaný. Hostitelka tvrdí, že je domácí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.