V pátečním Prostřeno! bude hostitelka řádně vynervovaná

Prostřeno - Nervy

Vyhraje Lucia (28) svůj boj s nervozitou a smůlou, která se jí lepí ve finále na paty? Nebude to mít jednoduché, její trouba je v troubě! Dívejte se na závěrečné páteční Prostřeno! na Primě od 18 hodin.

„Z dnešního dne mám opravdu strach, jak se budou holky chovat a co budou říkat,“ obává se finále poslední hostitelka Lucia. Soupeřky se zase bojí hostitelčiny nervozity, kterou z ní cítí. Katka chce na úvod rozhýbat zábavu a přijde namaskovaná, ne jako „ta hoštická megera“.

„Chtěla jsem překvapit holky i Lucku,“ říká o svém výstupu. Lucia chce připravit flambované lívanečky, její vlastní menu je stručné a záhadné, soupeřky nevědí, co si mají pod názvy jídel představit. „Je to takový vaječný večer, tady v té vesnici musí být hodně slepic,“ směje se Lenka a pokračuje: „Dělá z nás pokusné králíky, dělá všechno napoprvé.“

A to je pravda. Hostitelčinu nervozitu posílí zápas s plechovkou ananasu, také si lehce opaří nohu – a bohužel začne stávkovat trouba. Trouba je v troubě! Předkrm je nedodělaný, plněné rajčatové soudky by potřebovaly víc času, je třeba změnit pořadí jídel, modifikovat a improvizovat. Přijdou dlouhé pauzy, menu je na přeskáčku. Začne se „bramboračkou coby dup“ – snad není ze sáčku?

A chudák Lucia se hodně naběhá po schodech – kuchyně je v přízemí a jídelna v prvním patře. Opozdil se i hlavní chod, proto nastoupí zábava a pantomima zlepší atmosféru. Jak zvládne zpomalený sporák flambování? Zvládne smolařka Lucia finále se ctí?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!