V Prostřeno! bude k večeři tekutý dusík

Prostřeno - Tekutý dusík k večeři

Barbora se toho "nebojí". V rámci dezertu bude servírovat tekutý dusík. Tedy nikoliv přímo tekutý dusík jako pokrm, nicméně bez jeho přítomnosti by se dezert nepřipravil. Jak to celé dopadne, to uvidíte v pátek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

Bára má na starosti finále, které se odehraje v mezonetovém bytě ve Střešovicích. Má pro soupeře připravit mrazivé překvapení v podobě kapalného dusíku.

„No nazdar,“ zní její lakonický komentář. Nakonec tomu ale přijde na chuť a všechny překvapí. Půjde při konzumaci kakaové pěny soupeřům kouř od pusy, jak to má být? O svém menu Barbora říká: „Snažila jsem se vybrat jídla, která nejvíce chutnají naší rodině.“

Podívejte se na přípravu cibulové zavařeniny:

Marek už ale zase myslí na výhru a skoro nic mu nechutná. Kozí sýr nemá rád, červené řepy už má dost „Je to už poněkud ohraný,“ pronese o hlavním chodu s panenkou, smetanovými bramborami a cibulovým kompotem. A protože je to včetně slepičí polévky zase samé maso, Kristýna (ale i ostatní) dostane od pozorné hostitelky grilovanou zeleninu.

„Potěšilo mě to, i když jsem to nevyžadovala.“ Projeví svoji vděčnost při bodování? Zábava – výroba šperků z křišťálové pryskyřice je hodně holčičí, ale baví i kluky. Nevadí, že je poklidná, stejně už jsou všichni nacpaní k prasknutí. U Báry se totiž dobře najedli. Finále se blíží…

Až nastane chvilka pravdy, přizná Marek barvu?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!