V Prostřeno! se bude zpívat - s heliovými balonky!

Závěr týdne, alespoň tedy toho v Prostřeno!, je tu. Kdo by podle vás měl vyhrát? Uzavírejte sázky, vítěze se dozvíte jako vždy v pátek od 18 hodin na Primě.

Úkol týdne vydrží neodhalen až do pátku! Věře z Hronova pořád vrtá hlavou, co „bílého“ na ni čeká. Hostitelka má soutěživého ducha a pevnou vůli.

Bývala prý oplácaná, tak začala pravidelně běhat, dnes zvládne i maraton. Stejně jako včera u Aničky, hlavní součástí Věřina menu bude drůbeží maso. Dvě úvodní rolády, hlavní chod je z doma chované krůty na majoránce a víně s máslovými noky.

Petra jídlo zhodnotila jako „luxusní“ a s Katkou si nacpaly bříška k prasknutí. Na Aničku byla večeře moc zdravá, možná i nedochucená. Zato muškátem překořeněný je brokolicový krém.

A jak se vyvíjely vztahy během týdne? Kdo začal taktizovat?

Umí se Věra odvázat? Nejen paruky, ale i pěkná taškařice čeká na Východočešky v závěru celého holčičího týdne:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.