Celebrity

1. září 2022 09:42

David Laštovka

První manžel Hany Zagorové na její pohřeb nedorazil. Harapes řekl, že opravdu nemůže

Mše v kostele za Zagorovou

Rodina, přátelé i fanoušci se rozloučili s legendární zpěvačkou Hanou Zagorovou, která odešla do hudebního nebe ve věku 75 let. Na pohřeb trochu překvapivě nedorazil Vlastimil Harapes (76). Zřejmě by účast na zádušní mši pro něj představovala velkou emoční zátěž.

V úterý se v kostele svatého Tomáše v centru Prahy uskutečnilo rodinné rozloučení s Hankou Zagorovou, o den později se památce velké dámy české populární hudby poklonili fanoušci. Trochu překvapivě se pohřbu nezúčastnil Vlastimil Harapes. Zdá se, že nenašel sílu dát své bývalé manželce sbohem.

„Ne, nemůžu,“ odpověděl deníku Blesk na otázku, zda se na zádušní mši za svou bývalou lásku chystá. O přesných důvodech mluvit nechtěl.

Vlastimil Harapes vysvětlil, proč si Hanu Zagorovou vzal

Manželství Vlastimila Harapese a zpěvačky Hany Zagorové trvalo šest let. Když k tomu připočteme dva roky, co spolu chodili, strávili spolu celkem osm let. Svatbu měli v roce 1986. Motivovala je k tomu především touha adoptovat dítě, které si zpěvačka tak moc přála. Kvůli nemoci krve jí lékaři důrazně varovali před těhotenstvím.

„Hanka toužila po dítěti a na to jsme tehdy museli být manželé. V dětském domově si vybrala asi čtyřletou holčičku, blonďatou Aničku. Byla u nás asi půl roku a pak se najednou objevila její babička, která o ni projevila zájem, a tak musela jít zpátky. Tehdy to bylo až na hranici citového vydírání a bylo to bolestné pro všechny strany. Hanku kvůli tomu touha po dítěti přešla,“ svěřil se v minulosti baletní mistr Blesku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.