Celebrity

30. srpna 2022 05:30

David Laštovka

Hana Zagorová věřila v intuici, osud i magii. Co chtěla slyšet od kartářek?

Další osobnosti reagují na smrt Zagorové

Zpěvačka Hana Zagorová, která zemřela ve věku 75 let, byla přesvědčena o tom, že něco mezi nebem a zemí existuje. Během života několikrát na vlastní kůži zažila až nevysvětlitelné momenty, které ji silně ovlivnily.

Intuicí se zpěvačka Hana Zagorová řídila vždycky. A téměř nikdy ji nezklamala. Měla velký cit na správné lidi a životní rozhodnutí. Věcmi mezi nebem a zemí se hlouběji zabývala už v době, kdy ještě nebyly „v módě“. Pravidelně také navštěvovala kartářky a nechávala si vykládat osud. Měla ráda tajemno a četla horoskopy. Věřila na osud, ale nenechala se jím svazovat. Uměla zabojovat.

„Kartářkám vždycky dopředu oznámím, že nechci slyšet žádné negativní věci, jen ty dobré. Musím říct, že se jejich předpovědi většinou skutečně naplnily. I takové, o kterých jsem si myslela, že se nikdy naplnit nemohou. Neexistuje racionální vysvětlení, jak to ty karty mohly vědět,“ svěřila se před Zagorová před několika lety redakci webu Prima Ženy.

Léčitele jí doporučila Kateřina Brožová

Také osudová životní láska, operní pěvec Štefan Margita, jí byl předpovězen. Nejdříve jedním jasnovidcem, poté herečkou a kamarádkou Helenou Růžičkovou, která vykládala budoucnost pomocí kávové sedliny nebo čtením z ruky.

„Bylo mi asi čtyřiadvacet let, když mi sdělila, že pravou lásku poznám, až když mi bude šestačtyřicet. Že to bude také zpěvák, ale ne Čech. V tu chvíli jsem si v duchu říkala, k čemu mi bude v tomhle věku láska, když už budu stará. Dnes se tomu směju. Všechno se to vyplnilo. Přesně v tomto období mi do života vstoupil Štefan. Měla jsem ho prostě v osudu už napsaného,“ prozradila zpěvačka.

Bezmezně důvěřovala i léčitelům, kterým se do rukou svěřila v době, kdy trpěla poruchou krvetvorby. Jednoho jí doporučila herečka Kateřina Brožová. Díky jeho léčbě se její zdravotní stav zázračně zlepšil. „Každý den po dobu tří let jsem pila asi sedm různých bylinkových čajů, které mi poradil. To mi hodně pomohlo. Bohužel ten pan léčitel už zemřel,“ vzpomínala Hana Zagorová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.