Celebrity

28. srpna 2022 18:25

Josef Šťastna

Mění jí krev, je tak slabá, popsal před pár dny Margita poslední boj jeho Hanky

Do poslední chvíle věřil, že jeho milovaná Hanka zvládne další těžký boj. Štefan Margita se o milovanou manželku Hanu Zagorovou (†75) staral do posledních minut... Smrt bohužel nakonec nad velkou dámou české populární hudby zvítězila.

Vynikající zpěvačka, devítinásobná držitelka ocenění Zlatý slavík a v neposlední řadě žena s obrovským srdcem Hana Zagorová zemřela v pátek ve věku 75 let. Do posledních chvíle vedle ní stál její manžel Štefan Margita, který s ní prožil krásných třicet let.

Před týdnem byl kontaktován novináři, kteří chtěli vědět, jak na tom zpěvačka je. Margita je požádal o citlivý přístup, tušil, že jeho milovaná je na tom hodně špatně.

„Mění jí krev, ale hlavně dostává silná antibiotika. Snad pomohou, modlím se za ni. Já ji tak strašně miluju,“ popsal pro redaktory deníku Blesk.

„Je už tak moc slabá, tolik toho vydržela. Ten covid to zase rozjel,“ dodal muž, který momentálně zažívá nejtěžší chvíle svého života, kdy musí mimo jiné zařídit poslední rozloučení s ženou, která pro fanoušky během své kariéry nazpívala téměř 900 songů.

Haně Zagorové se fanoušci pokloní ve středu

Ve středu mezi 11. a 17. hodinou se budou moci pěvecké legendě poklonit fanoušci. Tryzna bude probíhat v divadle Kalich, kde to Hana Zagorová měla velmi ráda. Pohřeb se uskuteční v kruhu rodiny a nejbližších přátel.

Sdílejte článek
Štítky smrt pohřeb Eva Pilarová COVID-19 Hana Zagorová Štefan Margita Český slavík Blesk zemřela Zagorová pohřeb Zagorové

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.