zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Byla jsem mu nevěrná. Mám mlčet nebo se přiznat?

Zatloukat nevěru nebo jít s pravdou ven?
Autor: iStock Zatloukat nevěru nebo jít s pravdou ven?
anna kopečková , Vydáno: 30.08.2017
Jak zvládnout nápor emocí, porvat se s morální kocovinou a dát si pusu na zámek, i když vás svědomí nutí jít s pravdou ven? Dřív, než otevřete pusu a vypustíte do éteru vaše přiznání, si přečtěte naše rady.

reklama

Stát se to může každému z nás. Stačí hodit za hlavu zábrany (ano, právě alkohol je nám v tomto aspektu víc než nápomocný), nechat se o rozum připravit přicházející slastí a nevěra, za kterou bychom my ženy svému protějšku nejraději zakroutily krkem, je na světě.

Jenomže vy nejste v roli té, co byla zrazena, ale obětí vašeho milostného selhání je váš milý, který se na vás nepřestává usmívat a říkat vám v tu nejnevhodnější dobu, že vy jste tou nejlepší ženskou, kterou kdy potkal. Z pochopitelných důvodů se vám vženou slzy do očí a partner se bude chybně domnívat, že jsou důkazem dojetí z jeho slov, zatímco pravda je úplně někde jinde. Jeho vyznání ve vás totiž znovu odjistí bombu v podobě změti silných emocí.

Láska na jednu noc

Pokud máte jasno, že se tato situace nikdy nezopakuje, nikdo vás neviděl a navíc dotyčný nezná vašeho muže a tím pádem není moc pravděpodobná šance, že se vaše hříšné dobrodružství stane veřejným, rozhodněte se, že budete mlčet. Odstraňte všechny důkazy, připravte si zajímavou historku o průběhu večírku nebo dovolené a neuhýbejte od tématu, když se partner bude chtít informovat, jak že jste se měla. My ženy přece o všem rády povídáme, takže by bylo nanejvýš nápadné, kdybyste se vrátila domů a mlčela jako zařezaná.

Pokud to bude potřeba, v koupelně si za asistence puštěného kohoutku poplačte nebo zanadávejte. Nahromaděné emoce musí ven, jinak můžete udělat špatné rozhodnutí a v těžké chvilce se ke všemu přiznat.

Nejtěžší budou první dny, kdy vzpomínky na celý incident budou čerstvé a vás bude bolet duše při myšlence, že jste byla schopna jít do postele s jiným mužským. Zabavte své myšlenky, dejte si v práci přesčas, udělejte doma důkladný úklid, zkrátka dělejte cokoli, jen zapomeňte na nečinnost.

Co se stalo, nelze vzít zpátky

Kdyby to bylo možné, bylo by na světě krásně. Jenže není. Všichni děláme chyby a není jen potřeba se z nich poučit, ale také je zpracovat do procesu vedoucího k odpuštění. Ano, tohle přesně musíte udělat. Není to zrovna snadné, ale časem vám zůstanou jen krásné vzpomínky na divoký sex, co vám zvednou náladu, a možná i pošramocené ego, když budete mít někdy špatný den.

Co na to naše čtenářky?

„Ulítnout si jednou to není nic tak hrozného. Mnohem hůř jsem na tom já, protože se už rok a půl tahám s Robertem, i když jsem téměř vdaná za Tomáše. Zřejmě mě označíte za naprostou husu, ale co mám dělat, když jsem kápla na dva báječné mužské a nechci se rozhodnout špatně," říká Patricie (26).

„Zahnula jsem jednou a naposledy. Drahému jsem nic neřekla a bylo to správné rozhodnutí. Za svůj přestupek jsem se vytrestala černým svědomím. Trvalo mi celý půlrok, než jsem to překousla a strávila,“ svěřuje se Magda (39).

Zatloukat, zatloukat...

Jednou, až zub času udělá své a na nevěrný incident padne prach zapomnění, budete ráda za to, že jste zvládla jít s milým životem dál a nic mu neříct. Vy byste si totiž možná ulevila, ale on by se trápil nekonečně dlouho tím, že vám věřil a vy jste ho (s)prostě zradila.

-len-

Mohlo by vás taky zajímat:

8 důvodů, proč na nevěru raději zapomenout

Nevěra je nebezpečná věc. Není sice tak docela bez půvabu – člověk se vrátí do svých sedmnácti let, usmívá se bez zjevné příčiny, vznáší se na obláčku, cítí se báječně. Jak jste si možná všimli, zamilovaná žena zpravidla i zkrásní. Starostmi sužovaná pobledlá bytost se náhle promění v pohádkovou vílu se zářícíma očima. I když se rozum odstěhoval někam až na druhý břeh řeky, doporučujeme: vezměte tu starou rozvrzanou pramici a doveslujte si pro něj co nejrychleji. Jinak se z vašeho života snadno může stát hromada třísek. Máme pro vás pár důvodů, proč by spokojená zadaná žena měla myšlenku na nevěru raději potlačit.

Střecha nad hlavou

Střecha nad hlavou

Pokud nevěra přeroste v cosi většího a stabilnějšího, nevěrná žena ohrožuje svůj rodinný krb, svůj domov. Když v nejhorším případě dojde na takzvané lámání chleba, může se stát, a stává se, že přijdete o milovaný útulný byt s ultramoderní kuchyní, koženou sedací soupravou a teráskou, na které voněly bylinky. Po domovském přístavu, kde jste chodila v háčkovaných bačkůrkách, značkové teplákové soupravě a se sklenkou červeného v ručce by se vám asi stýskalo, nemyslíte?

 

Typologie nevěrníků aneb na koho si dát pozor

Typologie nevěrníků aneb na koho si dát pozor

5 rad, jak odolat nevěře a nerozbít si život

5 rad, jak odolat nevěře a nerozbít si život

reklama

Související témata: nevěra , podvedla jsem ho , podvedl mě

reklama

Přečtěte si také

reklama