Psychologie

6. ledna 2018 09:10

Martina Čerňanská

Uspořádejte si život a těmto věcem ve vašem životě dejte prioritu

Sedmnáctka je po 365 dnech v trapu a teď tu máme rok 2018. S příchodem nového roku se všichni dušujeme, že ten letošní bude stát za to, předháníme se s všelijakými předsevzetími a stejně nás to akorát stresuje. Na co se ale vyplatí skutečně zaměřit, abyste si přičichli k nefalšovanému pocitu štěstí?

Mějte jasno na poli lásky

Jste s ním jenom proto, že nechcete být sama, nebo byste neutáhla byt? Podívejte se na situaci vaší lásky objektivně, nic si nenalhávejte , ať máte jasno. Kamarádce byste pravdu sice možná nepřiznala, avšak sama sobě si lži zatrhněte. Akorát se okrádáte o čas, který byste třeba mohla trávit v náruči jiného, pro vás ideálnějšího muže. Mějte oči dokořán a přestaňte házet všechny do jednoho pytle. Všichni jsou to sice chlapi, ale tím ta podobnost končí.

Když si to štrádujete jenom za penězi

Jako mladá si možná můžete vybírat, ale vaše show nebude věčná. Pánové, co mají peníze, jsou totiž v kurzu i s přibývajícími roky, kdežto stárnoucí zlatokopky jsou nahrazeny těmi mladšími. Holt základy džungle. Tak se nezapomeňte zařídit dřív, než vás jiné vyřadí ze hry. Procitnutí do této reality totiž není kdoví jak příjemné. Bohužel pro vás.

V případě, že se za nimi honíte, podnikáte ostošest a sama vyvíjíte aktivitu, jste ve výhodě. Ale i tak se naučte si jich užít, aby vás nedrželi přespříliš v šachu. To pak není život, ale přežívání, protože abyste namamonila co nejvíc, zapomenete na všechny radosti. A to není ničím, co by se vám zamlouvalo.

To i tamto podřizujete pocitu štěstí

Až budete mít nové auto, poletíte na dovolenou, nebo sbalíte toho sexy chlapa, tak budete konečně šťastná. A tak se do začarovaného kruhu těchto nenápadných lží pořádně zamotáváte. Život se možná zdá být dlouhým, ale uteče neuvěřitelně rychle. Nepodmiňujte nic pocitu štěstí a rozhodněte si ho do vaší mysli přivolat nejlépe hned.

Užívejte maličkostí, usmívejte se na celé kolo, vnímejte vůni ranní kávy, opětujte polibky vašemu drahému a prostě buďte a žijte s ohledem na drobnosti s velkou mocí.

Věčná nespokojenost a mnohdy zbytečná

V práci se vám nelíbí, partnera byste nejraději vyměnila a byt potřebuje akutně předělat, i kdyby byste si na něj měla snad půjčit? Zadržte. Možnou příčinou těchto pocitů je vaše rozmrzelost a pocit nudy, díky kterému řešíte naprosto bezvýznamné záležitosti. Zkuste se zase najít, oprašte vaše koníčky, nebo se sejděte s přáteli. Uvidíte, že najednou bude zase všechno v pořádku.

Nesetrvávejte na jednom místě

Přešlapovat na místě a nevydat se krokem ku předu se rozumí čirým bláznovstvím. Život definuje posun, změny a také rozhodnutí, do kterých se nám dvakrát nechce. Udělejte si plán a zuby nehty se ho držte. Někdy budete moci překousnout to či ono, jindy se poprat se strachem, ale ve výsledku budete sama na sebe pyšná.

Co dál?

  • Bez sebelásky se nedostanete absolutně nikam. Maximálně do problémů.
  • Se zdravým sebevědomím nejdále dojdete.
  • Přečtěte si biografický román slavných žen. Nakopne vás natotata.
  • Mějte i v dnešní době svoji hrdost, ne však nos nahoru.
  • Využívá vás ten parchant jenom na sex a vy ho milujete? Tak mu dejte kopačky. Budete vás to sice bolet, ale ušetříte si obří zklamání. Nakonec budete ráda, že jste ze sebe nenechala dělat hlupáka kdoví jak dlouho.

Mohlo by vás dále zajímat:

autor: LZ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.