Horoskopy

20. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 9. – symbol Orel

Čeká nás úspěšný den, můžeme si naplánovat důležité schůzky, obchodní jednání i pracovní pohovory. Soustředíme se a ptáme se, co je pro nás nejvhodnější, a věříme, že odpovědi, které k nám přicházejí, jsou pravdivé. Sbíráme informace a selektujeme ty nejlepší.

Luna v Býku – ubývá

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Luna v Býku je smyslná, tyto dny jsou romantické. Planetou Býků je Venuše, dárkyně lásky, patronka krásy a umění. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, projděme se upraveným zámeckým parkem, zajděme na operu. Dáme si skleničku vína nebo burčáku, který je plný vitamínů, minerálů a enzymů prospěšných našemu tělu.

Luna ubývá, můžeme si dopřát dobroty, které uvítá zvláště Luna v Býku. Ale nepřehánějme to; ti, kdož vědí, jak těžké je shodit i pouhé deko, by se měli trochu zamyslet, než začnou vkládat do úst sladké dortíky, chlebíčky a tučná masíčka! Náš krk je choulostivější, a proto preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika – cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Krásnou, netradiční barvou je fuchsiová nebo temně zelená. Kameny, které nás správně v tyto dny naladí, jsou malachit nebo rodochrozit. Pro domácí pohodu využijeme vůni santalu nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.