Horoskopy

24. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 24. 3. – symbol Zvon

Den sílící ženské energie – Bohyně, máme ho využít k posílení našich záměrů. Hlavními atributy jsou láska, pohostinnost, plodnost a tvořivost. Hledáme pravou míru a harmonii, nepřeháníme to s fyzickou láskou, jídlem, ani pitím. Jinak energii tohoto dne ztratíme.

Luna ve Vahách – ubývá

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s naším nejbližším okolím. Energie je kultivovaná, naše reakce jsou emocionálnější, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

Po úplňku se snažíme o očistu ledvin, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči nebo s kruhem. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu volíme příjemné kulturní zážitky nebo setkání s přáteli.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvaříme si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny. Maso raději vynecháme.

Pomohou nám brusinky – kompot, džem nebo sušené plody.

Pokud možno se vyhneme chirurgickým zákrokům v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Zvolíme vysoce elegantní kombinaci barev béžové a bílé.

Svůj šarm podpoříme šperky s pravými kameny, pro dnešek to může být něžný kunzit.

Budeme se těšit z vůně vanilky nebo čokolády.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.