Horoskopy

4. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 6. – symbol Chobotnice

Den, kdy je lépe nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou v Býku můžeme propadat strachu o naši finanční existenci. Můžeme být vztahovační a vytvářet zbytečné problémy v komunikaci s ostatními. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci.

Luna v Býku - ubývá

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech je větší náchylnost k angínám, zánětům a nachlazení. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu. Luna v Býku má ráda péči, nešetříme na sobě, zajdeme si do kosmetického salónu a necháme se hýčkat.

Je víkend, v ubývající fázi si můžeme si dopřát více než jindy. Vyzkoušíme např. libanonskou kuchyni; chutě se podivuhodně mísí a dobré ingredience seženeme v obchodech nebo e-shopech. Jehněčí maso, grilovaný lilek, skvělé kořenící směsi - pohádka tisíce a jedné noci…! Vybíráme si pečlivě i dobré pití: nektar z granátových jablek, nebo ušlechtilá, mineralizovaná bílá vína…

Krásnou barvou pro sváteční den volna je pískově hnědá v kombinaci s bílou. Pro vibraci dnešního dne je vhodný kámen býčí oko nebo gaia stone. Vyzkoušejme vůní citrónové trávy nebo cedru.

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.