Astročlánky

Aktualizováno 28. března 2022 17:22

Anna Kopečková

Vídáte kolem sebe stále stejná čísla? Co to znamená?

Také se vám stává, že kolem sebe vídáte jakoby náhodou ta samá čísla? Slyšíte v rádiu číslo třicet tři. SPZ auta před vámi má třicet tři, pořadový lístek na poště vám říká třicet tři. Co to znamená?

Samozřejmě může jít o náhodu. Ale pokud se ve vašem životě opakuje nějaké číslo či součet těchto čísel, něco to pro vás znamená. Přečtěte si, co vám jednotlivá čísla říkají.

Pokud jsou čísla za sebou, rozložte je, například 33 na 3 a 3, nebo 19 na 1 a 9.

Jedničky

Říkají, abyste skoncovali se starými vzorci. Vaše cesta nyní potřebuje váš vlastní individuální přístup. A vlastní pravidla. Zbavte se toho, co vás omezuje.

Dvojky

Říkají, že nemůžete být opuštění a samotní jako trosečník na pustém ostrově. Je načase se opřít o tým lidí, začít vztah či založit rodinu.

Trojky

Říkají: žijte tady a teď a čerpejte ze svých dosavadních znalostí a zkušeností. Žijte svůj život v plném rozkvětu a dělejte to, co vás baví.

Čtyřky

Nabádají k rovnováze a stabilitě. Zapusťte kořeny. Zapracujte na finančních rezervách. Věnujte se svému zdraví.

Pětky

Zvěstují pozitivní změny. Nevyžadují po vás nic, jenom buďte otevření novým možnostem a příležitostem.

Šestky

Předpovídají změny v citovém životě. Potkáte životní lásku. Připravte se na svatbu, také se vám může narodit dítě.

Sedmičky

Nabádají k rozvoji. Učte se. Cestujte. Přihlaste se na nějaký zajímavý kurz. Jeďte tam, kde jste ještě nebyli, a poznávejte nové kulturní prostředí.

Osmičky

Nabádají k opatrnosti při nakládání s penězi. Neberte si žádné půjčky. Popřemýšlejte o tom, jak si založit nějaké zajímavé podnikání a vytvořit nový zdroj příjmů.

Devítky

Jsou ve své podstatě velkou revolucí. Změňte a zahoďte vše nefunkční, co dosloužilo. Vykašlete se na ego a srovnejte si vztahy kolem sebe a s lidmi ve svém okolí. Pročistěte atmosféru kolem sebe a buďte lepšími lidmi.

O numerologii v praxi se můžete dočíst také zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.