Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Vídáte kolem sebe stále stejná čísla? Co to znamená?

Také se vám stává , že často někde vídáte ta samá čísla, jako by náhodou? Slyšíte v rádiu číslo třicet tři. SPZ auta před vámi má třicet tři, pořadový lístek na poště vám říká třicet tři... Co to znamená?
Vydáno: 07.04.2018, Anna Kopečková
Vídáte kolem sebe stále stejná čísla?
Vídáte kolem sebe stále stejná čísla? Autor: iStock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samozřejmě může jít o náhodu. Ale pokud se ve vašem životě opakuje nějaké číslo, či součet těchto čísel, třeba to pro vás něco znamená. Přečtěte si, co vám jednotlivá čísla říkají.

Pokud jsou čísla za sebou, rozložte je, například 33 na 3 a 3, nebo 19 na 1 a 9.

 

Jedničky

Říkají, abyste skoncovali se starými vzorci. Vaše cesta nyní potřebuje váš vlastní individuální přístup. A vlastní pravidla. Zbavte se toho, co vás omezuje.

Dvojky

Říkají, že nemůžete být opuštění a samotní, jako trosečník na pustém ostrově. Je na čase se opřít o tým lidí, začít vztah, či založit rodinu.

Trojky

Říkají: žijte tady a teď a čerpejte ze svých dosavadních znalostí a zkušeností. Žijte svůj život v plném rozkvětu a dělejte to, co vás baví.

Čtyřky

Nabádají k rovnováze a stabilitě. Zapusťte kořeny. Zapracujte na finančních rezervách a stabilitě. Věnujte se svému zdraví.

Pětky

Zvěstují pozitivní změny. Nevyžadují po vás nic, jenom buďte otevření novým možnostem a příležitostem.

Šestky

Předpovídají změny v citovém životě. Potkáte životní lásku. Připravte se na svatbu, také se vám může narodit dítě.

Sedmičky

Nabádají k rozvoji. Učte se. Cestujte. Přihlaste se na nějaký zajímavý kurz. Jeďte tam, kde jste ještě nebyli, a poznávejte nové kulturní prostředí.

Osmičky

Nabádají k opatrnosti při nakládání se svými penězi. Neberte si žádné půjčky. Popřemýšlejte o tom, jak si založit nějaké zajímavé podnikání a vytvořit nový zdroj příjmů.

Devítky

Jsou ve své podstatě velkou revolucí. Změňte a zahoďte vše nefunkční, co dosloužilo. Vykašlete se na ego a srovnejte si vztahy kolem sebe a s lidmi ve svém okolí. Pročistěte atmosféru kolem sebe a buďte lepšími lidmi.

Autorka: Helen Stanku

Helen Stanku nová Foto:

Kartářka Helen Stanku pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o kartářky, mágy a vědmy a kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. čakra. Podle Helen je dobré se s kartami spřátelit. Karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou. „Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energii člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás. Žádný výklad není zbytečný. Lidem vždy ve správný moment dojde, co jim chtěly karty říct,“ tvrdí Helen Stanku.

Více najdete na www.dobrakartarka.cz.

Mohlo by vás taky zajímat:

Spočítejte si své číslo

Osudové číslo o vás prozradí víc, než byste možná chtěli

 

Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme

TEST: Inkoustové skvrny odhalí, jací jste

 

Článek je zařazen v: astrologie, opakující se čísla, numerologie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama