Zdravá snídaně: Smoothie bowl s ovocem a mandlemi

Husté nealko koktejly jsou nezbytnou položkou na snídaňovém menu těch, kdo vědí, co je dobré a zdravé. Připojte se k nim!

Užijte si krásné slunečné dny hned od začátku, při prvním jídle dne. Lahodném, plném dobrých a krásných věcí. Taková snídaně vás naplní energií a chutí do života.

Zdravý nápoj jménem smoothie si oblíbila spousta lidí. Je jednoduchý na přípravu a je to výborný způsob, jak zužitkovat ovoce a zeleninu a získat z nich maximum prospěšných látek. Pokud vám nevyhovuje snídaně v tekutém stavu, kterou jen vypijete, zkuste vylepšenou verzi smoothie. Je hustší a připomíná kaši. A můžete si ji ještě vyšperkovat spoustou dalších zdravých dobrot.

Smoothie bowl s drobným ovocem a mandlemi

Co budete potřebovat na 4 porce:

1 sáček zmrazených lesních plodů (nebo čerstvých, až budou k mání)

3 lžíce mandlového másla

1 banán

hrst strouhaného kokosu

80 ml mandlového mléka s vanilkou

několik lžic chia semínek (není nutné)

hrstku müsli (není nutné)

hrstku čokoládových úlomků (není nutné)

Postup:

1. Do mixéru dejte lesní plody, mandlové máslo, polovinu banánu, strouhaný kokos a mandlové mléko. Rozšlehejte dohladka na hustý krém.

2. Přesuňte ho do misek nebo šálků a ozdobte plátky banánu, úlomky čokolády, müsli, kokosem, případně chia semínky.

Těšíte se na léto a všechny chutě, které k němu patří? Pak si určitě nenechte ujít nové, opravdu povedené číslo časopisu Prima FRESH, které je právě v prodeji:

Podobné články

Mohlo by vám taky chutnat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.