Celebrity

10. května 2023 12:00

Marie Makovská

Šárka Krausová je šťastná, že už není Vaculíková. Ondřej Kraus ji ale nejdřív nezajímal

Šárka Krausová v Show Jana Krause

Mladá česká herečka Šárka Krausová (36) v oblíbené show přiznala, že je za nové příjmení moc ráda. Naopak za své rodné (Vaculíková) v minulosti příliš vděčná nebyla, nechtěla totiž být spojována se slávou strýce Lukáše Vaculíka (60). Jak se dala s hercem Ondřejem Krausem (29) dohromady, když ji dle jejích slov zpočátku vůbec nezajímal?

Na ikonickou pohovku u Jana Krause usedla jeho jmenovkyně, herečka Šárka Krausová (rozená Vaculíková). Divákům je známá z českých filmů i seriálů, nově si zahrála například praporčici u poříční policie v seriálu Pod hladinou po boku Matěje Hádka a dalších známých herců.

A jak si moderátor neodpustil poznamenat, Šárka hrála již několikrát dceru jeho manželky Ivany Chýlkové. „První rok jsme probíraly život a druhý rok jsem se z toho poučila,“ popsala Šárka, jak se během natáčení se svojí zkušenější hereckou kolegyní, se kterou sdílela i jeden karavan, sblížila.

Mladá herečka si také nemůže vynachválit změnu svého příjmení po sňatku s hercem Ondřejem Krausem, se kterým se seznámila v Divadle na Vinohradech, kde mají oba angažmá a kde spolu aktuálně účinkují ve hře Je třeba zabít Sekala. „Jsem moc ráda, že jsem teď Krausová. Mně je to vlastně příjemný. A není nás moc,“ dodala.

Přečtěte si také: Proč je Šárka Vaculíková na jméno slavného strýce Lukáše Vaculíka alergická

Seznámení s Ondřejem Krausem

S hercem Ondřejem Krausem se Šárka v branži míjela, ale nic spolu nezkoušeli. „Byli jsme spolu už tři roky v angažmá a nepotkali jsme se při práci. Jenom jsme byli kolegové. Já jsem v tu dobu chodila ještě s někým jiným a pak jsem byla asi půl roku sama. Vůbec mi nedošlo, že bych se mu mohla líbit,“ zavzpomínala v Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu 10. května ve 21:35 na Primě.

„A pak začal covid a on mi začal psát. Tak jsem mu ze slušnosti párkrát odpověděla.“ Slovo dalo slovo a Šárka zjistila, že ji vlastně zajímá, co Ondřej říká, a že se celý den těší na to, až si zavolají. „Pak jsem se toho lekla, protože jsem si myslela, že je to v tom covidu jen taková virtuální chiméra,“ prozradila s tím, že jejich vzájemné telefonáty byly opravdu dlouhé, třeba od deseti večer do tří do rána.

„On pak musel druhý den v sedm vstávat a jít kydat hnůj,“ zavtipkovala Šárka na téma, že Ondřej žije na rodinném statku u Orlické přehrady, kde mají na 55 koní. „My jsme si četli naše oblíbené básničky,“ vysvětlila, proč byly jejich telefonní hovory tak dlouhé, a dodala, že si občas stále čtou. „Myslím, že nelituje svého úsilí a že je se mnou šťastný,“ uzavřela s úsměvem sympatická herečka, která se zároveň nebojí přiznat, že ji přitom Ondřej zpočátku vůbec nezajímal.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.