Fanoušci EURA potvrdí: Filip Blažek komentuje porod jako fotbalový zápas

Komentování porodu ve stylu fotbalového zápasu? Ano! Přesně to se povedlo Filipu Blažkovi, který tímto způsobem podpořil v nelehké hodině Jitku Schneiderovou. Jak se tvářila coby Jana v seriálu Přešlapy na jeho netradiční formu povzbuzování? Na to se podívejte.

Filip Blažek, kterého diváci dobře znají jako Tomáše Buriana ze seriálu Slunečná, jenž nedávno hrozivě spadl při opravě střechy, fandil Jitce Schneiderové alias Janě při porodu. Jak? Jako by komentoval fotbalový zápas. Přesně na tento inovátorský způsob podpory se mohou diváci těšit v úterním dílu seriálu Přešlapy.

Fanoušci fotbalového EURA by se možná nestačili divit. I porod se dá komentovat ve fotbalovém stylu. To převedl Filip Blažek alias seriálový Adam, když musel zaskakovat za svého kamaráda Petra u porodu jeho manželky. Ačkoliv byl Petr přímo posedlý přípravou, nejen co se odborné „těhotenské“ literatury týče, ale i dokonalým plánováním různých tras do porodnice, v klíčový okamžik nebyl v dosahu.

Jeho přehnaná pečlivost došla tak daleko, že kromě porodní mapy s několika trasami, v nichž se počítalo s každou denní či noční hodinou nebo případnou dopravní zácpou, si pořídil i speciální telefon – porodní linku. Číslo na tento mobil měla mít jen Jana, tudíž se mu měla kdykoliv dovolat a linku tak nikdo neblokoval. Jenže to by ho nesměl Petr nechat u Adama.

Filip Blažek jako Adam nezaváhá a zastoupí kamaráda u porodu

Když začne Jana rodit, nedovolá se tak manželovi, ale jeho kamarádovi Adamovi. Petr je mezitím v klidu na golfu. Adam nezaváhá, spojí síly s přítelkyní Radkou, která bleskově odjíždí pro Petra, a sám ho jede do porodnice zastoupit. Na rozdíl od něho ale není na tuto situaci zrovna připravený. Už tak dost vystresované Janě neumí právě ulehčit. Zatímco Petr nacvičeně prodýchává již cestou do porodnice a je myšlenkami neustále s manželkou, Adam není ze své přítomnosti u porodu nijak nadšený.

Jeho pravé umění komentování se ale ukáže v samém závěru porodu. „Pojď, Jani, tlač, tlač! Běží poslední minuta zápasu a Jana Houdková běží sama na branku a tlačí, tlačí!“ fandí jako při finále mistrovství a drží Janu za ruku. „Pojď, pojď, už jsi skoro u branky, už jsi skoro tam! Fanoušci šílí a publikum chce vidět gól. Góóóól!“ křičí Janě u hlavy. Ta ale jeho nadšené povzbuzování neocení, právě naopak.

Něco podobného se v reálném životě povedlo i moderátorovi televize Prima Liboru Boučkovi:

Vyhraje Petr svůj boj s časem a stihne narození dítěte? Bude mu Jana vyčítat, že nebyl celou dobu s ní? A co Adam? Nesloží se v poslední minutě jako leckterý nastávající otec u porodu?

Sledujte druhý díl seriálu Přešlapy v úterý od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.