Naštvaný Hofbauer fasuje novou vrchní sestru. Jeho reakce bude ve stylu Barta Simpsona

1. MISE (4) - upoutávka

Vyjít s doktorem Hofbauerem není vůbec jednoduché. O tom se přesvědčí i manželka jeho nového kolegy Alice Hofmanová v podání herečky Kristýny Leichtové. Ač měla původně s Markem Němcem coby Hofbauerem pracovat čerstvě nastupující Adéla Gondíková, vše je nakonec jinak a křest ohněm si s ním užije právě Leichtová. Svérázný Hof z toho není vůbec nadšený a dá to najevo opravdu nevšedním způsobem. Podívejte se v exkluzivních ukázkách na jeho reakci.

Jedinečného skvělého doktora Davida Hofbauera si zamilovala nejedna divačka. Když s ním ale máte pracovat, už to takový med není. Těhotná vrchní sestra na chirurgii měla v 1. MISI jeho chování už natolik plné zuby, že raději s okamžitou platností odešla na rizikové těhotenství. Ředitel nemocnice Žák nelenil a ihned povolal Adélu Gondíkovou coby zkušenou a důvěryhodnou sestru Míšu Kratochvílovou. Jejím úkolem měl být kromě ověřování Žákových pochybností ohledně vojenského projektu i dohled nad Hofbauerem. To se ale nakonec mění.

Aby manželé Hofmanovi, které v seriálu 1. MISE ztvárňují Kristýna Leichtová a Jan Dolanský, nevedli celé jedno oddělení, je Míša Kratochvílová přeřazena pod Hofmana a Alice Hofmanová se tak stává vrchní sestrou na chirurgii. Pracovat tak bude muset právě s nevyzpytatelným Hofbauerem. Ten nejenže si ani nepamatuje její jméno, ale vůbec netuší, že k nějakým personálním změnám došlo. Ze své nové sestry je tak více než překvapený.

Nová vrchní sestra Alice Hofmanová

Když ho Alice během vizity poprosí, aby šel k urgentnímu případu, Hofmanovi je sice povědomá, ale vůbec netuší, o koho se jedná. „Já jsem manželka plukovníka Hofmana. Alice,“ představí se mu znovu. „Aha, jo, pěkný. Co tady děláte?“ zeptá se bez okolků Hofbauer.

Podívejte se v ukázce na první Davidovu reakci, když mu Alice oznámí, že je jeho nová vrchní sestra.

Kdo zná dobře Hofbauera, je mu jasné, že to nenechá jen tak. Ihned nastoupí za Žákem a ptá se, kde je Míša, se kterou se už roky zná a je na ni zvyklý. „Potřeboval jsem ji na interně. Víš moc dobře, že tak zněla původní dohoda, že k tobě půjde Hofmanová,“ připomíná mu Žák. „Tak to si nepamatuju,“ kroutí hlavou zatvrzele Hofbauer. Žák se ho sice snaží přesvědčit, že si to možná jen pamatovat nechce, Hofbauer si ale stojí na svém a žádá splnění jejich poslední domluvy – vrchní sestru Míšu Kratochvílovou.

David Hofbauer reaguje jako Bart Simpson

Když u Žáka neuspěje ani s tímto argumentem, zkusí to ještě jinak. „A nemám třeba jako primář právo mluvit do toho, kdo bude moje vrchní?“ útočí Hofbauer. „Ne, nemáš. Stačí, že mluvíš do toho, kdo bude odvolaný,“ utne ho nekompromisně Žák s tím, že Hof vyhazuje vrchní sestry jako na běžícím páse nebo je svým chováním donutí, aby s pláčem odešly. Na Davidovu otázku, co s nastalou situací hodná dělat, odpoví jednoduše: „Vůbec nic.“

Nebyl by to Hofbauer, aby nedal jasně najevo, co si o tom všem myslí. Sami se podívejte na originální způsob à la Bart Simpson, jakým Žákovi vyjádří svůj postoj.

Nezapomeňte sledovat další díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.

Pokud se ho už nemůžete dočkat, můžete si ho pustit již nyní ve Videopůjčovně. Na předešlé epizody se mrkněte na iPrima.cz nebo na kanálu YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.