Potvrzeno: V posledním dílu seriálu Sestřičky se odehraje masakr. Rubava vybuchne!

Poslední a nejdramatičtější díl seriálu Sestřičky je tady a my už víme přesně, co se v něm odehraje! Tvůrci Sestřiček nechají slavnou Nemocnici Rubava vyhodit do povětří! Podívejte se na exkluzivní fotografie z natáčení a exkluzivní ukázky z úplného konce dílu.

Sestřičky čeká úplný konec - nejnapínavější díl v pětileté historii osudů hlavních postav urgentu v Rubavě. Diváci se mohou těšit na neuvěřitelné drama. V téhle nemocnici nezůstane kámen na kameni. Podle dosud přísně utajovaného scénáře totiž v nemocnici bouchne plyn a celá budova vyletí do povětří!

Konec seriálu Sestřičky: Plameny, krev a křik

Poslední minuty seriálu tak budou připomínat spíše katastrofický velkofilm. Nebude chybět ohromný výbuch, plameny, krev, křik a zoufalá snaha zachránit jeden druhého. „Můžu slíbit, že se nám tam povedlo unikum – v rámci nekonečných seriálů udělat díl z žánru katastrofického filmu se všemi žánrovými zápletkami. Takové malé skleněné peklo v Rubavě,“ prozradil šéfautor seriálu David Litvák.

Podívejte se v exkluzivní ukázce, co stojí za rozpoutáním skleněného pekla v Rubavě:

Přestože je možná pro fanoušky seriálu jeho konec nečekaná rána, naplánovaný byl dlouho dopředu. „Z mého pohledu je hezčí mít příběh ukončený než ho pořád natahovat dál a dál podle toho, kolik se na to dívá lidí. Prodlužování na sílu nevede k dobrému výsledku. Je dobré mít příběh jasně daný,“ říká Litvák s tím, že na posledních dílech Sestřiček si tvůrci dali obzvlášť záležet. „Poslední díly jsme točili jinak než dosud. Jsou více dějově provázané a vícežánrové, objeví se tam romantika i thriller,“ slibuje hlavní autor David Litvák.

Exkluzivní ukázka 2.: Romantická svatba přerušena

Ten se stal terčem kritiky diváků za to, že nechal zemřít nejoblíbenější postavu seriálu. Vrchní sestra Mery v podání Sabiny Laurinové zemřela náhle na následky masivního krvácení do břicha. Tím ji ale rozdělil s její životní láskou – doktorem Davidem Hofbauerem, kterého hraje Marek Němec. Právě tento pár se těšil nebývalé divácké přízni. Vypadá to ale, že dvojice možná nezůstane odloučena na dlouho.

Život Davida Hofbauera opět visí na vlásku

Napětí skutečně až do poslední chvilky. Poté, co David koketoval s myšlenkou na sebevraždu, bude jeho život opět v ohrožení. Dostane se totiž přímo do ohniska výbuchu! „V posledním díle mám na sobě smoking, a dokonce i tančím, myslím, že je to důstojné rozloučení se seriálem,“ naznačil Marek Němec.

Kdo nakonec smrtící výbuch přežije a kdo zemře v sutinách Rubavy? Jak skončí příběh Vašich oblíbených postav?

Poslední a nejdramatičtější díl seriálu Sestřičky sledujte ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.