zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Potvrzeno: V posledním dílu seriálu Sestřičky se odehraje masakr. Rubava vybuchne!

Žaneta Dernerová , Vydáno: 22.06.2021
Poslední a nejdramatičtější díl seriálu Sestřičky je tady a my už víme přesně, co se v něm odehraje! Tvůrci Sestřiček nechají slavnou Nemocnici Rubava vyhodit do povětří! Podívejte se na exkluzivní fotografie z natáčení a exkluzivní ukázky z úplného konce dílu.

reklama

Sestřičky čeká úplný konec - nejnapínavější díl v pětileté historii osudů hlavních postav urgentu v Rubavě. Diváci se mohou těšit na neuvěřitelné drama. V téhle nemocnici nezůstane kámen na kameni. Podle dosud přísně utajovaného scénáře totiž v nemocnici bouchne plyn a celá budova vyletí do povětří!

Konec seriálu Sestřičky: Plameny, krev a křik

Poslední minuty seriálu tak budou připomínat spíše katastrofický velkofilm. Nebude chybět ohromný výbuch, plameny, krev, křik a zoufalá snaha zachránit jeden druhého. „Můžu slíbit, že se nám tam povedlo unikum – v rámci nekonečných seriálů udělat díl z žánru katastrofického filmu se všemi žánrovými zápletkami. Takové malé skleněné peklo v Rubavě,“ prozradil šéfautor seriálu David Litvák.

Podívejte se v exkluzivní ukázce, co stojí za rozpoutáním skleněného pekla v Rubavě:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (78) – Výbuch

Přestože je možná pro fanoušky seriálu jeho konec nečekaná rána, naplánovaný byl dlouho dopředu. „Z mého pohledu je hezčí mít příběh ukončený než ho pořád natahovat dál a dál podle toho, kolik se na to dívá lidí. Prodlužování na sílu nevede k dobrému výsledku. Je dobré mít příběh jasně daný,“ říká Litvák s tím, že na posledních dílech Sestřiček si tvůrci dali obzvlášť záležet. „Poslední díly jsme točili jinak než dosud. Jsou více dějově provázané a vícežánrové, objeví se tam romantika i thriller,“ slibuje hlavní autor David Litvák.

Exkluzivní ukázka 2.: Romantická svatba přerušena

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (78) – Odvolání ze svatby

Ten se stal terčem kritiky diváků za to, že nechal zemřít nejoblíbenější postavu seriálu. Vrchní sestra Mery v podání Sabiny Laurinové zemřela náhle na následky masivního krvácení do břicha. Tím ji ale rozdělil s její životní láskou – doktorem Davidem Hofbauerem, kterého hraje Marek Němec. Právě tento pár se těšil nebývalé divácké přízni. Vypadá to ale, že dvojice možná nezůstane odloučena na dlouho.

Život Davida Hofbauera opět visí na vlásku

Napětí skutečně až do poslední chvilky. Poté, co David koketoval s myšlenkou na sebevraždu, bude jeho život opět v ohrožení. Dostane se totiž přímo do ohniska výbuchu! „V posledním díle mám na sobě smoking, a dokonce i tančím, myslím, že je to důstojné rozloučení se seriálem,“ naznačil Marek Němec.

David Hofbauer při výbuchu v Rubavě v seriálu Sestřičky Modrý kód
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód David Hofbauer při výbuchu v Rubavě v seriálu Sestřičky Modrý kód

Kdo nakonec smrtící výbuch přežije a kdo zemře v sutinách Rubavy? Jak skončí příběh Vašich oblíbených postav?

Poslední a nejdramatičtější díl seriálu Sestřičky sledujte ve středu od 20:15 na Primě.

Svatba Emy Vlčkové a Romana Vilkina.

Kristýna Frejová se vdává v seriálu, v životě vlastní svatbu nezažila. Proč?

reklama

Související témata: Sestřičky , Sestřičky , seriál Sestřičky online , konec seriálu Sestřičky , drama , výbuch , katastrofa , smrt , Marek Němec , Sabina Laurinová

reklama

Přečtěte si také

reklama